Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

    На мен пък ми се струва, че ако гордия собственик реши да обува джипката с обувките от тази на кинекс нещо ще и стягат на сегашния етап - а като порасне да носи по-голям номер обувки малко ще засрами дружката - още по-внушителен ще става ............ има накъде

    благодаря за снимката - черните зверове си стоят на мястото на снега

    Коментар


    • #47
      До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

      Честито хубава машина с много възможности за подобрения На СЕМА ги гледахме в какви ли не вариянти. Натопорчени стават почти като нормално повдигнатите пикъп тръкове.Много са предпочитани пред другите вседеходи за тунинговане в момента в САЩ

      Коментар


      • #48
        До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

        Честито и малко поздравче от мен Пожелавам да почерпиш идеи и да ги реализираш
        Прикачени файлове
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #49
          До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

          Благодаря Ви момичета и момчета,лека полека почваме тунинга,техническия отдел / kinex/ мисли по няколко варианта,а като знам какви ги мисли направо настръхвам

          Коментар


          • #50
            До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

            Честито със здраве да го караш и да не те оставя никъде, да не ти се налага да ходиш за трактор. Добро попадение си направил.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

              Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
              Благодаря Ви момичета и момчета,лека полека почваме тунинга,техническия отдел / kinex/ мисли по няколко варианта,а като знам какви ги мисли направо настръхвам
              Не е по темата ама не ми се отваря нова та да запитам:
              А какво става с гаранцията след тунинговане?
              При някой фирми отпада гаранцията дори ако монтираш само теглич или дори да облепиш със стикери колата /на англичанин, който в БГ си основал клон на агенция за недвижими имоти си взел автомобил на лизинг и целия включително и стъклата облепил с изрисувано фолио. Когато отишъл на първия контролен преглед в сервиза го сюрпризирали, че вече няма гаранция т.к. било написано, че няма право да нарушава фабрично заложения външнен вид на автомобила/.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #52
                До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                Честито и много приятни моменти с новата придобивка.Само преди година в една тема
                спорихме какъв е този Jeep.

                Коментар


                • #53
                  До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Не е по темата ама не ми се отваря нова та да запитам:
                  А какво става с гаранцията след тунинговане?
                  При някой фирми отпада гаранцията дори ако монтираш само теглич или дори да облепиш със стикери колата /на англичанин, който в БГ си основал клон на агенция за недвижими имоти си взел автомобил на лизинг и целия включително и стъклата облепил с изрисувано фолио. Когато отишъл на първия контролен преглед в сервиза го сюрпризирали, че вече няма гаранция т.к. било написано, че няма право да нарушава фабрично заложения външнен вид на автомобила/.
                  Където "пипнеш" там отпада,при мен ще е само за ходовата част

                  Коментар


                  • #54
                    До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                    пред вкъщи спира една такава прелест - загледах, че на тавана има снадка над първи и втори ред седалки - всички Unlimited ли са така ?
                    тавана се сваля и става полу-кабрио ?
                    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                    Коментар


                    • #55
                      До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                      Хаки честито братле да си жив и здрав ти и да си го караш с много кеф и да не те ядосва )

                      Мисля е време да си смениш аватара

                      Весели празници!
                      Прикачени файлове
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #56
                        До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                        Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                        пред вкъщи спира една такава прелест - загледах, че на тавана има снадка над първи и втори ред седалки - всички Unlimited ли са така ?
                        тавана се сваля и става полу-кабрио ?
                        Да, може да е открит отпред и закрит отзад или обратното
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #57
                          До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Хаки честито братле да си жив и здрав ти и да си го караш с много кеф и да не те ядосва )

                          Мисля е време да си смениш аватара

                          Весели празници!
                          Благодаря Жорка,вече ще го сменя,защото преди един час се разделих с нея / Г класата/.Честито на новите собственници.
                          Последно редактирано от haki; 29-12-07, 17:07.

                          Коментар


                          • #58
                            До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                            Честито и от мен,със здраве да си я караш и ако имаш време да пуснеш малко ТТданни .
                            B+

                            Коментар


                            • #59
                              До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                              ТТ данните вече са променени.
                              С 2".
                              За повече ще трябват много хиляди.
                              Сега ходовете са увеличени със скромния 1см.
                              Отпред до бъмпстоп има цели 9см. Преди имаше 4см и на легналите полицаи блъскаше.
                              Отзад осемте см до ограничителния тампон си останаха без промяна.
                              Мостовете се оклоняваха от централната ос с по 3мм или общо 6мм.
                              В момента отклонението(вече) е под 1мм.

                              Ако някой от офицялните представители чете това,
                              нека отговори на въпроса:
                              Колко от собствениците на Вранглер JK Ънлимитет са завили волана до край в режим 4х4 и това не е коствало строшени карета на полуоските, без значение на какъв терен. Според мен нула.
                              Развих ограничителите на завоя с по 7мм и още ми се струва малко.
                              Ама оставете каретата може ли на чисто нова кола да и опират гумите при пълен завой.

                              Вече е готова за гуми 33х12.5

                              Коментар


                              • #60
                                До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                                браво, техническият отдел не спи и по празниците
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X