До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited
На мен пък ми се струва, че ако гордия собственик реши да обува джипката с обувките от тази на кинекс нещо ще и стягат
на сегашния етап - а като порасне да носи по-голям номер обувки малко ще засрами дружката - още по-внушителен ще става ............ има накъде
благодаря за снимката - черните зверове си стоят на мястото на снега
На мен пък ми се струва, че ако гордия собственик реши да обува джипката с обувките от тази на кинекс нещо ще и стягат
на сегашния етап - а като порасне да носи по-голям номер обувки малко ще засрами дружката - още по-внушителен ще става ............ има накъдеблагодаря за снимката - черните зверове си стоят на мястото на снега


Коментар