Здравейте колеги, някой имал ли е такъв проблем, когато завъртя лостчето за светлините и изгасва екрана на CD, вентилация и километража, а си работят нормално, свири си музиката ... Също като натисна да изключа климатика, изгасва за секунда лампичката и пак светва. Джипа го взех в петък, а на диагностиката в Балканстар излезна проблем с климатика ( счупени са 2 от клапите на парното и компютъра засича, че моторчетата правят повече обороти) и другия проблем е проблема със стопа, който е окислен и като натиснех спирачка, ставаше дискотека отзад. За радост днес Стоян го оправи този проблем, като за подарък за новата джипка
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
При пускане на фаровете, изчезва всичко :(
Свий
X
-
От: При пускане на фаровете, изчезва всичко
Здравей!
Не е лошо да пишеш каква е джипката...
Все пак щом ти е счупена клапата, значи е WJ.
По проблема ... на лявото лостче има един върток. Виж да не е на минимума (най-долу)."Когато целта е всичко и пътят е без значение"
Grand Cherokee Limited 2.7CRD
-
От: При пускане на фаровете, изчезва всичко
До врътката за включване на фаровете има още една за регулиране светлината на уредите, виж да не е намалено на минимум. И не я давай на най-горно положение, че ще свети постоянно вътре.
Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
Toyota RAV4 XA10 3S-FE
Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Леко е изтъркано и не се вижда добре символа
Коментар