Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сериозна УТЕЧКА на Jeep Grand Cherokee WJ 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сериозна УТЕЧКА на Jeep Grand Cherokee WJ 4.7

    Първоначално публикуван от nikola.power Преглед на мнение
    Колега токущо направих замерване, но не както си описал тъй като откачих клемата и след това поставих пипалата. Сутрината ще замеря отново както си описал и ще напиша резултатите.
    Послушай ме, караи си джипа и не се занимаваи с глупости. И си зареди хубаво акумулатора.

    Коментар


    • #17
      От: Сериозна УТЕЧКА на Jeep Grand Cherokee WJ 4.7

      При мен някакви неща се включват още с отварянето на вратата. Колата е седяла няколко дни в гаража отключена, аз отварям врата и чувам как нещо вътре избръмчава. Прилича на клапа на климатроника, ама може и нещо друго да е.

      Та под мерене в покой се има в предвид да оставиш колата 15-тина минути, след това да гледаш каква е консумацията. Без да отваряш врати, без да пипаш нищо. Аз процедурам така - закачам акумулатора през амперметъра, оставям амперметъра на видно място и заключвам колата. След 5-10-15 минути проверявам какво пише на амперметъра.

      Коментар


      • #18
        От: Сериозна УТЕЧКА на Jeep Grand Cherokee WJ 4.7

        И така става, но все пак трябва да се има предвид какъв е ампермерът и дали може да издържи тока, който ще протече при заключването на вратите и работата на останалата електроника, преди всичко да премине в спящ режим.
        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
        First impression is not always true. Get inspired.
        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
        Reading is sooo boring, unlike writing!

        Коментар


        • #19
          От: Сериозна УТЕЧКА на Jeep Grand Cherokee WJ 4.7

          Колеги много ви благодаря за отговорите направих както ми препоръчахте измерването и след 20 минути погледнах консумация почти нямаше (0.04А което е нормално). Добре ,че писах тук преди да тръгна по сервизите където съм сигурен ,че нямаше да ми простят. Поздрави!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X