Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вентилаторът на парното на WJ работи постоянно. Таралежа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Блокирала героторна помпа/муфа на WJ

    Ъ!
    Я кажи какво стана?
    За мен не беше у ред.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      От: Блокирала героторна помпа/муфа на WJ

      Хванах го Вальо към 18,30 и го замери. Каза, че има някаква пътечка, която трябва да се припои, но другото е Ок. Сложих го /пак!/, за не знам си кой път и пак започна да бичи на макс! После един друг познат също го замерва и също е на мнение, че таралежа си бил добре?! В понеделник да дойда да те взема и да те "закарам" на 50-60 метра от сервиза до Валентин, та да им кажеш какви са ти опасенията за онази тъпотия, която ти се струва, че се държи странно?
      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

      Коментар


      • #18
        От: Блокирала героторна помпа/муфа на WJ

        Добре.
        Утре сутрин също ще съм наоколо.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #19
          От: Блокирала героторна помпа/муфа на WJ

          Тц. Вали, трещи, аз утре съм за риби. Като запаля ще включа буксата да дъни парното, а като спирам ще я вадя. Няма заради едно тъпо парно да си нарушавам традициите. Ще те търся от понеделник нататък, когато имаш време.
          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

          Коментар


          • #20
            От: Блокирала героторна помпа/муфа на WJ

            Моя също духаше на макс като се развали таралежа!
            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

            Коментар


            • #21
              От: Вентилаторът на парното на WJ работи постоянно. Таралежа?

              Всико тръгна и вече си работи. Само дето нищо не съм сменил, защото всичко си беше здраво!? Таралежа е здрав, управлението е здраво, буксите са като нови... Днес благодарение на упоритостта на колегата CarTest отново имам парно, което работи правилно, т.е. спира, когато е необходимо. Как се случи, обаче не е много ясно. С Румен ходихме 4-5 пъти да мерим таралежа и управлението на климатроника - закачено на джипа в неговия сервиз, разкачено на 50-60 метра в телевизионния сервиз при един приятел малко по-надолу по улицата. Ма**а му и прасе, всичко си беше както си трябва! Като че ли имаше някакво окисляване около захранването на платката за управление на климатроника, но беше много малко. Единственото което може би свърши работа беше почистването с ацетон в телевизионния сервиз...
              Предвид случилото се, имайте едно на ум, че при такива проблеми, таралежа може да не е виновен. Смяната не винаги решава проблема. При проблеми с парното като моя е добре да разглобите и огледате и почистите добре и таралежа и платката на управлението. Свалянето на модула за управление на климатроника е елементарно - с пластинка или шпатулка се свалят облицоващите пластмаси около радиото, климатроника и пепелника /той излиза направо целия/ и всичко се държи на 4 видийки. Отзад са две букси тясна и широка. На по-тясната букса двете крайни вътрешни крачета са захранването. Първото е постоянен "+", а второто дава "+" при включен контакт. Е, те около тези крачета, от другата страна на платка може да има някакво окисляване, което да прави проблеми. Съжалявам, че нямам снимки, не позвам умен телефон...
              Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X