Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Абсолютно съм за това да се "крадат" идеи и да се произвеждат тук. Е.... не всичко може или е рентабилно да се произведе в няколко бройки, но почти всички елементи по окачването си струва. Амортисьори, джони джойнтове и др след като го има Евгени Филчев няма въобще да ги мислим какви и откъде. Който не е разглобявал Fox само той не знае защо твърдя това. Същото се отнася и за други "икони" от сорта на Currie Enterprises, RCV и т.н. Прекрасни идеи и щом нещо е произведено някъде из USA следва говно и безотговорност. А инче на всички клипове от състезания като KOH, Baja, Dakar навсякъде може да се видят продуктите им монтирани по бегачките. Защо твърдя това ще обясня по-подробно в моята тема малко по-късно.

    Само за сведение... "US производители" като:

    - Teraflex
    - Mickey Thomson
    - Dick Cepeck
    - AEV
    - Bestop
    - Rugged Ridge
    - Bushwakker
    - Skyjacker
    - KC HiLites
    .......
    ..........
    и още поне 20 от най-известните са 100% произведени в Китай. Мопар е опаковчик, който е налапал правото да сертифицира и събира къде каквото намери из цял свят включително и Китай. Последно гледах Чехия. Ама какво повече да говорим след като и децата вече знаят че примерно германските марки не се произвеждат в Германия, както и френските не са от Франция нито и японските в Япония и т.н.
    Последно редактирано от elbgt; 12-03-15, 20:59.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Елиане, този тип ключалки ги използвам успешно. Харесват ми повече от оригиналните защото при висока скорост вече не подскача капака в опити да скъса гумените коланчета.

      [ATTACH=CONFIG]785019[/ATTACH]

      А иначе ето как стои при мен решетката. Според присъстващите на монтажа трябва да се боядиса в цвета на колата.

      [ATTACH=CONFIG]785017[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]785018[/ATTACH]

      Затова ще я боядисам заедно с новия капак. Сега чакам да доставят шнорхела за да изрежа капака по него и след това да го боядисам.

      Надявам се Кокича днес да качи добри снимки за да видим как стои при него решетката на светло. Елиан се обзаведе с капак- и него чакаме да докладва след монтажа.

      Радвам се, че на ферозаджиите все нещо не им харесва.Значи съм на прав път!

      Не я боядисвай решетката с цвета на купето, щото се губи злобното изражение...................виж как си отива с бронята..................

      http://i.dbzstatic.com/images/user_i..._CP_photo.jpeg

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        За багажника се включвам и аз. Така че +1 бройка! И без това гледам непрекъснато в онзи полски сайт техния и съм на път да поръчам...

        И за да не съм напълно офф:

        За решетките препоръчвам гумена боя. Сменя се лесно цвета - само си купуваш спрейчета. Можеш да си я направиш черен мат, да вкарваш друг цвят за разнообразие и т.н. Принципно с всякакви детайли можеш да се заиграеш.
        Тепърва ще я тествам тази боя в офф роуд приложение върху моя джип и ще споделя в отделна тема + и - (е предполагам, че може и вече да има някъде тема де )
        Jeep Wrangler TJ 2.5
        Rav4 2.0 VVt
        TLK J120 4.0

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Браво другарю Русев !
          Много е хубав проекта,макар да е само за кафенета кефи,пичеловка е !!!!

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Днес си монтирах 250W лайт бар и 4 инчовите фарове за мъгла. Снимки по-късно.
            Руси, това го бях пропуснал. След като монтираш лайтбара, ще те помоля да направиш един бърз тест. Ускоряваш до към 80 км/час и се пробвай да говориш по телефона. Ако все пак успееш вдигни скоростта с още 10 км/час. И след това с още 10. Вчера докато взимах капака загледах новия дизайн на светулките. Страхотен е, но за съжаление моята прогноза е за същия нетърпим вой заради ребрата и премминаващия напречно на тях въздух между лайтбара и челното стъкло. Ако установиш, че гюрултията е нетърпима да знаеш, че имам решение. Много съм горд с него, защото ми костваше дълго време изследване и експерименти. Поне със сигурност установих причината и съответно начина този вой да бъде елиминиран. Има го описан някъде в моята тема. За съжаление ще е малко по-трудно при новия дизайн, но не е невъзможно. Все пак се надявам при новия дизайн заради стеснението към дъното на профила този проблем да е решен. Ако е така, то ще е за пръв път. До сега такъв дизайн не съм срещал и имам преположение, че конструкцията на профила е така именно по тази причина.
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Този багажник се продава на половин цена.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ba-5124.jpg
Прегледи:3
Размер:117.2 КБ
ID:5648331

              ...И ще един Wrangler JKU

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                Браво другарю Русев !
                Много е хубав проекта,макар да е само за кафенета кефи,пичеловка е !!!!
                Илияне, моля те поясни защо с този проект не мога да отида в гората? Явно нещо не е правя както трябва, но ще сменя посоката докато е време.
                Щото аз по кафета ходя рядко, а пичеловки имам в гаража достатъчно.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Този багажник се продава на половин цена.

                  [ATTACH=CONFIG]785263[/ATTACH]

                  ...И ще един Wrangler JKU
                  Мерси Пламене, аз държа багажника да НЕ изисква непоправима намеса в конструкцията на автомобила(стриктни застрахователи в Европа), този горния изисква дупки в ламарините отзад, аз искам отпред да ползва стандартните отвори за предното стъкло и дупките наоколо, острани дупките за пантите на вратите или за слайд баровете и от зад да се закрепя за дупките предвидени за бронята и т.н. Има такива багажници ако няма напълно отговарящи на изискванията ми, не мисля е проблем да се краднат идеи от тук и от там и да се сглоби нещо хубаво.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Мерси Пламене, аз държа багажника да НЕ изисква непоправима намеса в конструкцията на автомобила(стриктни застрахователи в Европа), този горния изисква дупки в ламарините отзад, аз искам отпред да ползва стандартните отвори за предното стъкло и дупките наоколо, острани дупките за пантите на вратите или за слайд баровете и от зад да се закрепя за дупките предвидени за бронята и т.н. Има такива багажници ако няма напълно отговарящи на изискванията ми, не мисля е проблем да се краднат идеи от тук и от там и да се сглоби нещо хубаво.
                    Няма друг вариант за монтаж на багажник. Отпред се хваща на заводските дупки на стъклото. Отзад се пробиват две дупки до стопа. На бронята не може да се монтира защото бронята е на рамата а купето и рамата не са с твърда връзка. Монтажа от снимката в задната част не е правилен. В комплекта има планки за монтаж на купето.

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Няма друг вариант за монтаж на багажник. Отпред се хваща на заводските дупки на стъклото. Отзад се пробиват две дупки до стопа. На бронята не може да се монтира защото бронята е на рамата а купето и рамата не са с твърда връзка. Монтажа от снимката в задната част не е правилен. В комплекта има планки за монтаж на купето.
                      Отново си прав, мерси много, Пламене!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Има и такива варианти.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_8813.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5648389

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_8868.jpg
Прегледи:1
Размер:36.8 КБ
ID:5648390

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KRJW015T_2037.jpg
Прегледи:1
Размер:22.9 КБ
ID:5648391

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:z_image_8864.jpg
Прегледи:1
Размер:27.7 КБ
ID:5648392
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Аз не се сещам за какво мога да използвам багажник и съм пас по този въпрос. Но пластмасовия покрив и стабилен багажник ми се струват несъвместими.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            А какво мислите за тия,дето се втъкват на теглича.За американски тип теглич става въпрос

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Като цяло късата база на Вранглер не е експедиционен автомобил, така че багажника само ще го загрози.

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Утре ще се возим из планината. Това наложи да монтирам лебедка на паркетника.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Leb 1.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5648471

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LEB 2.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5648472

                                Искам да монтирам кутията с управлението пок капака. Също ми трябва и подходящ ключ маса. По-точно ключ плюс.
                                Приемам идеи и предложения.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X