Обява

Свий
Няма добавени обяви.

wiTech и настройки на Джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: wiTech и настройки на Джип

    Аз имах предвид настройките достъпни през AEV модула, който обаче няма функциналност да рови в имобилайзера. До сега не съм разглеждал опцията за дистанционно палене на JK, защото той се предлага само в USA и е само за бензиновите модели. Балканстар мигат на парцали и не са чували за такъв модул съвместим с дизеловата версия и хал хабер си нямат от процедурата по активиране. Проблема при дизела опира до липсата на лесно място за "сваляне" на сигнал от запалителна свещ. Решен е отдавна от наш съфорумец, чието описание открих не тук, а в американски форум. Иначе съществува и хамалски метод за монтиране на евтин китайски модул от Илиенци. За целта трябва да се пожертва функционалността на имобилайзера като се напъха под таблото в близост до четеца един резервен ключ с валиден транспондер. Ключа си седи там, а китаеца щрака по инсталацията Тъпа работа, ама е някакво решение.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • #17
      От: wiTech и настройки на Джип

      Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
      Твоя също има такъв нагревател на въздуха които излиза от въздуховодите. Нагревателя е 1kW.
      Потвърждавам, но съм забелязал, че този нагревател работи само ако клапата е в положение при което потока въздух е насочен към челното стъкло. Не че е проблем да му резна ключето ама ...
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • #18
        От: wiTech и настройки на Джип

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        ... при съвременната цифровизация на автомобила модификацията наистина не е толкова съществена...
        Мисълта ми беше, че ако е толкова лесно колкото ти се иска, щеше да има проблем с кражбите от една страна, и от друга - при не правилен монтаж - с коли дето се разхождат насам-натам без шофьори. За това са всичките тези изисквания, а не че е много трудно да се направи.
        Най ме е страх от хора без мечти...

        Коментар


        • #19
          От: wiTech и настройки на Джип

          elbgt, гледах оригинален кит точно за дизелак WK2...
          @onufriz, напълно разбрах притесненията ти. И затова споменах, че има и други технически и административни решения, чрез които можеш да 'хванеш' и установиш ползвателя без да го ограничаваш... Но явно Джип са тръгнали по друг път.
          При конкретния монтаж не знам как може да объркаш нещата и да 'има коли, дето се разхождат насам-натам без шофьори' - просто щракваш два оригинални куплунга....
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X