Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

    Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
    а имаш ли такава лампа "чек енджин"...
    като дадеш на контакт светва ли за малко и като запалиш трябва да изгасне....
    много търговци на коли, махат крушката защото свети когато има проблем с двиг...
    Винаги трябва да светни когато даваш на контакт. След няколко секунди изгасва. Явно някои жичкаджия е пипал по колата.


    Vinagi triabva da svetni kogato davash na kontakt. Sled niakolko sekundi izgasva.
    Iavno niakoi zichkadzia e pipal po kolata.
    Последно редактирано от kinex; 01-09-07, 15:23.
    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

    Коментар


    • #17
      До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
      а имаш ли такава лампа "чек енджин"...
      като дадеш на контакт светва ли за малко и като запалиш трябва да изгасне....
      много търговци на коли, махат крушката защото свети когато има проблем с двиг...
      Ей!!!!!
      Ще ви пиша двойки в бележниците!!! Що не четете и само шашкате момчето! Черокитата преди септември 1990 НЯМАТ СЕ!!!
      "Много търговци..." хем знаете от кого я купи хем пишете!!
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

        Няма такава лампа Колата е от 1990 и вероятността да е от преди септември месец (от когато има диагностика) е много голяма. А и за пръв път купувам нещо от човек, който е такъв голям мераклия (Пламен), та имам много силното чувство, че дори не му е хрумнало да ме лъже за нещо . Колата си е супер във всяко отношение, направо съм изумен - гресирани са дори и пантите на вратите! Ще направя всичко възможно да продължа да я поддържам така, но летвата е бая високо.

        Много благодаря на Sharrko за страшно изчерпателната информация за cruise control-а. Ще се справя, а ако не се справя няма да пипам неща, които не съм уверен, че разбирам. Английският ми е по-добър от българския, така че ще чета внимателно. Като стигна до някъде, ще доложа за резултата.

        Коментар


        • #19
          До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

          те не минават ли през лампата на break ако нямат check engine? Но както и да е . Това значи че системата ти е проста и лесно ще решиш проблема. От всичко което писах при тебе най вероятно ще бъдат в значение само основните компоненти: Break switch, control handle, module, и горе долу това е. Успех.


          te ne minavat li prez lampata na break ako niamat check engine?
          No kakto i da e . Tova znachi che sistemata ti e prosta i lesno shte reshish problema.
          Ot vsichko koeto pisah pri tebe nai veroiatno shte budat v znachenie samo osnovnite komponenti:
          Break switch, control handle, module, i gore dolu tova e.
          Uspeh.
          Последно редактирано от kinex; 02-09-07, 14:14. Причина: глобен си с една бира.
          CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
          http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
          http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

          Коментар


          • #20
            До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Ей!!!!!
            Ще ви пиша двойки в бележниците!!! Що не четете и само шашкате момчето! Черокитата преди септември 1990 НЯМАТ СЕ!!!
            "Много търговци..." хем знаете от кого я купи хем пишете!!
            мииииии сори
            не съм прочел
            LZ1RED

            Коментар


            • #21
              До: Автопилот на Чероки 1990 - как се борави?

              Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
              мииииии сори
              не съм прочел
              На теб ти е простено, наш човек си
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X