Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с АСК на ZJ 5,2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

    Маслото трябва да е бистро. Смени го веднага, щото това масло не си знае километрите според мен.

    Коментар


    • #32
      От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

      Здравейте,от доста време не съм писал по темата.Вдигнахме колата на трупчета,като загре малко спират да вартят колелата на директна,на задна си въртят добре.Много страно явление,решихме да сменим маслото с филтъра като за начало.Малко ми отне време да намеря филтара но за 42лв с доставката пристигна,маслото което налях за проба е Декстрон 2.С помоща на помпичка източихме маслото през щеката за мерене на нивото,после махнаме картера и се остави доста дни да се отече добре.Филтъра беше много зацапан,в картера имаше доста стружки.Сменихме филтъра и маслото у колата се оправи.Не е карана много но от последното и каране 40км в едната посока после обратно не показа проблем.Сега смятаме да подменим пак маслото с АТФ 4 но без филтъра за сега.Благодаря на всички за помоща,беше ми много полезна.

      Коментар


      • #33
        От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

        и как ще го махнеш тоя декстрон сега? за какво изобщо го сипа? после много се чупели американските автоматици..........
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #34
          От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

          Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
          Здравейте,от доста време не съм писал по темата.Вдигнахме колата на трупчета,като загре малко спират да вартят колелата на директна,на задна си въртят добре.Много страно явление,решихме да сменим маслото с филтъра като за начало.Малко ми отне време да намеря филтара но за 42лв с доставката пристигна,маслото което налях за проба е Декстрон 2.С помоща на помпичка източихме маслото през щеката за мерене на нивото,после махнаме картера и се остави доста дни да се отече добре.Филтъра беше много зацапан,в картера имаше доста стружки.Сменихме филтъра и маслото у колата се оправи.Не е карана много но от последното и каране 40км в едната посока после обратно не показа проблем.Сега смятаме да подменим пак маслото с АТФ 4 но без филтъра за сега.Благодаря на всички за помоща,беше ми много полезна.
          Айде сега търси сервиз за автомати, за да сменят машинно цялото количество с правилното
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #35
            От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

            Някой от знаещите и даващите съвети може ли да ме осветли от коя година е лицензирано и се произвеждаATF+4?
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #36
              От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

              добре де, защо тогава в сервизната книжка на ZJ пише декстрон да се ползва само в краен случай????
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #37
                От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                добре де,...
                ...маркетинг деб'мааму, за да купваме от наЩе, а не от ваЩе.....
                .....иначе въпросната кутия си е за ремонт "бай дифолт"....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  ...маркетинг деб'мааму, за да купваме от наЩе, а не от ваЩе.....
                  .....иначе въпросната кутия си е за ремонт "бай дифолт"....
                  това е ясно де, с тези стружки...... иначе, аз като прост юзър, сипвам каквото е написал производителя, че да опирам по-рядко до такива като вас и Стоян
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                    Сипвам друго масло само по желание на собственика на автомобила при смяна .След ремонт с друго масло не давам гаранция.
                    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                    Grand 3.1TD
                    0898 620 306 Стоян

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                      Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                      Сипвам друго масло само по желание на собственика на автомобила при смяна .След ремонт с друго масло не давам гаранция.
                      Е кой е тоя, дето ще иска друго масло, а не правилното...и по каква причина?
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                        Финансова.
                        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                        Grand 3.1TD
                        0898 620 306 Стоян

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                          Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                          Финансова.
                          Да видим такъв человек-пак не вервам...не може да си толкова изкукуригал ,че да понечиш да спестиш от масло за автомата...ама иначе караш 'дзвер', разбираш ли!
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                            ВЕрвай ми! Има всякакви хора по земята, особено скръндзи

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проблем с АСК на ZJ 5,2

                              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                              ВЕрвай ми! Има всякакви хора по земята, особено скръндзи

                              Не е баш така.
                              По-зле е.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X