Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee [XJ] 2.5l ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Cherokee [XJ] 2.5l ?

    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
    След като никой не споменава явни недостатъци на този двигател , след като малцината, които го имат са доволни от него, след като имаш запазен и поддържан екземпляр с известна история, след като теб те устройва ... Какво толкова му се чудиш? В крайна сметка основния недостатък който се споменава е по-ниската мощност. Но сравнено с 4,0. Нима хората не карат бензинови Фронтери, Терано, Дискавъри и т.н..? Със същата мощност, ама с 300-400 кила отгоре.

    Да ти кажа и на мен ми е много голям мерака за Чероки 4,0. Голям, здрав, здрав автомат, фултайм, върви много с това леко купе. Че и евтини изпадат. Но всичко свършва, като почна да смятам разходите за гориво, по-високия данък, и по-скъпата застраховка ... Като ги насложиш се получава една немалка сума за една година например. За това само им се радвам, но знам, че не е лъжица за моята уста.
    Е сеедно аз съм го написал

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Cherokee [XJ] 2.5l ?

      Ти още ли не си го купил.
      Мисля че няма да имаш проблем с джипа и извън пътя (справка витарите с двигатели 1.6), ако всичко по двигателя му е наред. До 31-ци гуми също не мисля че ще му тежат непреодолимо, та.........снимки на новият джип кога ще пуснеш

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Cherokee [XJ] 2.5l ?

        И моите думи ще се припокрият с горното мнение. Взимай го , кефи му се и не пропускай да се похвалиш тука.
        RAV 4
        F650GS

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X