Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

    Здравейте,

    Има ли хора тук, които да притежават споменатия в заглавието на темата джип и да споделят наблюдения върху разхода му на бензин градско/извънградско?

    Благодаря.

  • #2
    От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

    Има колкото и да му сипеш няма да ти стигне.Зависи и колко ти е тежък педала : общо казано от 10 започва а до колко може д стигне сам прецени
    Д-р Марин–Dentist
    Wrangler:4.0L :))

    Коментар


    • #3
      От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

      Първоначално публикуван от zaggi Преглед на мнение
      ... общо казано от 10 започва а до колко може д стигне сам прецени
      тия 10 на 50км ли са или на час?
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

        Ми ДА ДЕ 10 на място и от там вече ) ако джипката е в гараж и само се припалва в месеца 1 2 пъти окоо 10 13 л, ако я кара по гората и дава токове яко вече бая ))
        Д-р Марин–Dentist
        Wrangler:4.0L :))

        Коментар


        • #5
          От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

          От лични наблюдения на един приятел, от 25 до безкрайност.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

            Карах такова един месец с идеята да го купувам, разхода при мен софийско градско беше твърдо от 28 нагоре и това ме отказа категорично

            Коментар


            • #7
              От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

              10 е на празен ход сигурно
              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
              http://www.facebook.com/JeepBG
              LZ1GGC

              Коментар


              • #8
                От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                10-11 литра е минималният разход на бензин, извън градско на стандартен Wrangler с заводския размер гуми.

                Коментар


                • #9
                  От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                  Карах Чероки 4.0, бензин, автоматик за около година. Извънградско си харчеше 15 без притеснения. Само веднъж постигнах 12,5 понеже пътувах при тежки зимни условия и карах с 80 през цялото време. Градско така и не успях да го засека.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                    Стана ми интересно и пробвах 35л само по гората даване на яко газ с гуми 33.12,5 15 изминах 74 километра което е доста на бавни бързи блокажи закопаване лебедки всичко )) предполагам че може и още >
                    Д-р Марин–Dentist
                    Wrangler:4.0L :))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                      Това червеното на аватара зад мен смесен цикъл 50/50 градско извънградско - 16/100 газ (на бензин не работеше) 4.2 карбуратор, трискоростен автомат.....
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                        Здравейте и за много години!От доста време се заглеждам по Вранглер-ите и по-точно YJ.Ще се ползва и за офф и за всекидневно.За това си мисля за газ и едни 33х12.5х15 гуми.От писаното разбирам,че трябва да се приготвя за 16/100 газ извънградско,в гората съм наясно че е на час.Иии защо някъде пише 4.0,а някъде 4.2?Извинявам се за глупавите въпроси,но това ще ми е първият JEEP.Благодаря!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                          Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
                          .... защо някъде пише 4.0,а някъде 4.2?Извинявам се за глупавите въпроси,но това ще ми е първият JEEP.Благодаря!
                          Моторите са два 4.0 и 4.2......
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                            И аз да не се ядосвате за глупости ще ви кажа колко засякох вранглера оня ден - 54 км минах с ГАЗ за 30 лв, че и малко отгоре дето имаше в бутилката. По сметка около 41 на сто газ, това е 5.2 автоматик с 35х11.5х15 Silverstone Extreme, градско каране с даване на газ над нормалното
                            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                            http://www.facebook.com/JeepBG
                            LZ1GGC

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

                              http://www.youtube.com/watch?v=Sg4Lq...ature=youtu.be
                              тоя разход ми показа моя GRAND CHEROKEE 5,2 97г,кажете възможно ли е.Това е на газ с включен темпомат и на равно място-ни нагоре ни надоле ))) А в града ми гори 30/100 (((

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X