Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

    за какво ти е този моментен разход? само терзания от него, още повече на газ сигурно не е много верен. тези показания се изчисляват от компа в момента, според това, колко си натиснал педала на газта и скоростта - което хич не означава, че точно толкова ти гори в този момент. карай и си свиркай, или продавай и сменяй с дизел 1,1
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

      Колеги, да ви кажа честно, току що категорично се отказах да си сменям камиончето за вранглер 4.0, ми то с мойте 15-16/100 градско все едно че карам малолитражка.

      Коментар


      • #18
        От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

        Вранглера определено не е за основно возило, така че разхода му не би трябвало да е проблем.
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • #19
          От: Разход на Jeep Wrangler YJ 4.0?

          Първоначално публикуван от RENEGADE666 Преглед на мнение
          Колеги, да ви кажа честно, току що категорично се отказах да си сменям камиончето за вранглер 4.0, ми то с мойте 15-16/100 градско все едно че карам малолитражка.
          Ми то и Wranglera гори толкова, ама не си купувай...,Wranglera не е за всеки....

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X