Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип на метан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джип на метан

    Имам обикнове метан на 4литров черок,преди това на 6ак на мерцедес и относно гърменето не съм имал проблеми,изпаритела е BRC super,бутилката е 10кг,аванс процесор задължително още с покупката на системата,общо всичко преди 9г 1700лв.Сега нна джипа минавам 100км с едно пълнене,независимо зимата или лятото на климатик извънградско.Както и другите колеги казаха половината от конете ти ги изяжда метана,още 20~30%автомата и реално карам джип 60к.с,шегувам се разбирсе,но не очаквай чудеса от толкова слабо гориво.Един приятел караше същият черок ,,но с метанов инжекцион разлика нямаше.Далаверата с метана беше едно време когато струваше 98ст/кг,сега имаш далавера ако можеш сам да си накачиш-бутилка,изпарител,водите и пътищата за горивото от и до изпаритела и дадеш на някой 50лв да оправи токовете.Лично мнение е че без аванспроцесор,който да контролира предварения на запалването ,метана наистина ще ти избие половината коне,другото което за мен е най-голрмият минус са метанстанциите и чаканнето на опашки,особено в големите градове където повечето таксита са на метан,а и доста от баничарките на опел и vw излизат фабрично на метан с 40 +кг бутилки и чакането е вечност.Успех

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X