Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

    Здравеите!
    Изчетох тука всичко за тия пусти грешки,как се зануляват с 20 мин откачане на акум.,и така нататъка при мен грешката е една и се пуснах да сарфирам в гуглето да търся какво точно му има на разпр.вал.Грешката е Р0340 -опасна ли е за нещто и какво трябва или не трябва да се сменя.надявам се че ще е полезно и за др.Не казваите че я има тая тема в др. форуми ше 2 часа рових тука и не можах да се науча да ми излиза с търсачката точно тая тема която ми трябва.Благодаря предварително!!!
    Mercedes-Benz GL 500

  • #2
    От: Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

    Category Powertrain
    Definition Camshaft Position Sensor "A" Circuit Bank 1 or Single Sensor
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Category Powertrain
      Definition Camshaft Position Sensor "A" Circuit Bank 1 or Single Sensor
      дядо Владо мерси за бързия отзив но това го знам ,не знам какво точно означава иначе джипа пали идеално работи си нормално просто с ключа си изкарах грешките и ми излезе това.доколкото разбрах тва е сензор на разпр.вал ,но това би означавало да не пали-според мен де.Иначе при 100км/х има един шум с лека вибрация отпред но като дам газ и свали предавката се оправя-шума е само и точно при 100 км/ч .от балкан стар ми казаха че е от някво хидро нещо си там в скоростната кутия,ако е така колко струва ново и на старо ме интересува и за ремонт колко ще отиде и дали трябва да се оправи.надявам се да е едно и също с тая грешка дет се появи.Джипа е на 140000 км не съм му сменял само маслото на скоростната кутия всички други чорби са сменяни.Дали смяната на скоростите сега е при 1800-2200 об. е нормална щото на мен ми се струва че по някои път по далги ги кара.много благодаря предварително за инфото.
      Mercedes-Benz GL 500

      Коментар


      • #4
        От: Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

        Първоначално публикуван от madness75 Преглед на мнение
        ...от балкан стар ми казаха че е от някво хидро нещо си там в скоростната кутия,ако е така колко струва ново и на старо ме интересува и за ремонт колко ще отиде и дали трябва да се оправи.надявам се да е едно и също с тая грешка дет се появи.Джипа е на 140000 км не съм му сменял само маслото на скоростната кутия всички други чорби са сменяни.Дали смяната на скоростите сега е при 1800-2200 об. е нормална щото на мен ми се струва че по някои път по далги ги кара.много благодаря предварително за инфото.
        Ако е от "хидро-трансформатора" (torque converter-а), по-добре карай така докато може, `щото смяната или ремонтът са много скъпи. Може да изкара стотици хиляди километри с вибрацията. Скоростите превключват според настъпването на газта - при силно настъпване - превключва на по-високи обороти, при леко подаване на газ - между 1800 и 2200.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Jeep WJ 2.7 CRD error code P0340

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Ако е от "хидро-трансформатора" (torque converter-а), по-добре карай така докато може, `щото смяната или ремонтът са много скъпи. Може да изкара стотици хиляди километри с вибрацията. Скоростите превключват според настъпването на газта - при силно настъпване - превключва на по-високи обороти, при леко подаване на газ - между 1800 и 2200.
          Мерси много за инфото маи тъи ще си я карам ,а нещо по лошо може ли да стане, да не стане някои по голям проблем
          Mercedes-Benz GL 500

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X