Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И аз да се похваля

    Не казваш каква е кутията - най-вероятно не знаеш.
    Автомат няма да е.
    Ръчна - AX5 или AX15. И за двете - 75W -90, API Grade GL-3.
    За AX5 - 3,3 литра, за AX15 - 3,1 литра.
    Маслото НЕ се пълни до като протече. Нивото е 6 мм по ниско от пробката за наливане.

    За раздатката също не казваш нищо...
    NV242 - 1,35 литра.
    NV231 - 1,2литра.
    И за двете - ATF+4.

    Преден диф - 1,5 литра. API GL5, 80W- 90, или 75W- 140, ако дърпаш лодка, както ти е писал Влади.
    Заден диф - същото за маслото. Ако е самоблокиращ - добавка. Количество - Corporate axle - 2,08 литра. За Dana - 1,66 литра.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #17
      От: И аз да се похваля

      За скоростите си признавам че , не знам какви са . Раздатка та е NV 242 или 272 знам че ,първата и последната цифра бяха еднакви. А дифовета как да разбера какви са
      JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
      0887 67 08 79

      Коментар


      • #18
        От: И аз да се похваля

        Само една подробност за дифовете, ако караш offroad е хубаво да се сипе малко повече масло!
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #19
          От: И аз да се похваля

          Първоначално публикуван от bokatta Преглед на мнение
          Благодаря на всички за добрите пожелания , но имам нужда от съвет....
          За маслото, колегите по-горе са отговорили. За още въпроси питай Радо или "Глински", те имат 2.5VМ "Чероци" и имат опит в експлоатацията има. За по бира и тест на машината, на групи или индивидуално, може и при мен много "джипари"са идвали и го знаят(..само дет` не пия бира че ми горчи)
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #20
            От: И аз да се похваля

            Честито и от мен.Раздатката на дизелите не беше ли само 231 –парттайм или е сменявана.

            Коментар


            • #21
              От: И аз да се похваля

              честито и от мене! много безаварийни и весели километри! 231 трябва да е раздарката. има позиции: 2х, 4х4Hi, N, 4x4Lo... да добавя към съветите на колегите :смени горивният филтър /с оригинален/ не е евтин, но да знаеш че започваш на чисто. многопистовият ремък също. като го свалят за смяна е добре да огледат ролките - хубаво е и те да се сменят, но си е цифра. неизправностите с топлото вътре в колата са индикация за възможни проблеми с двигателя при прегряване.ако вътрешният радиатор е запушен и колата прегрее вероятноста да спукаш глава е огромна. най добре да ти промият охладителната система и да проверят дали протока през радиаторчето е добър. аз лично смених и термостата с оригинален веднага като взех колата.

              весело посрещане на новата година!
              не бързам за никъде...
              XJ 2.5TD '98

              Коментар


              • #22
                От: И аз да се похваля

                Май най добре е да отидеш да го погледне някой който разбира моя го карам при Влади333 там ми смениха маслата там ми центроваха фаровете и ...... разбират момчетата!

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=10326 погледни тук
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #23
                  От: И аз да се похваля

                  ...Към колегата hristorama не видях от къде си но ако си от София и имаш желание да пием по бира и да обменим малко опит а и не само към теб, ще се радвам ако, доидат и други колеги....
                  Ще ми е приятно и на мен. Телефонът ми е 0878240901 и съм от София. След 02.01.2010 ще е добре за мен. Успех!

                  Коментар


                  • #24
                    От: И аз да се похваля

                    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И СЛУШАТ ДЖИПКИТЕ!!! Честито и на колегата! Ако ще се събирате след 02.01.11 ако може и аз да дойда? 0899278323 ми е тел. Ще се радвам да се запознаем ,на по тъмно!
                    0899278323-0877500798

                    Коментар


                    • #25
                      От: И аз да се похваля

                      Здравейте пак и Честита ви нова година с пожелание за по-успешна от 2010 г.
                      Имам едно питане JEEP CHEROKEE 2,5 tdi има ли часовник на дисплея между сенниците
                      и ако има някой знаели как се сверява
                      JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
                      0887 67 08 79

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X