Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LSD отпред ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: LSD отпред ???

    Има мнооого жипки с блокажи отпред.
    Разликата е, че се включват при нужда.
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #17
      От: LSD отпред ???

      То LSD само всичко си прави като много други не на 100%блокировки.
      Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
      Grand 3.1TD
      0898 620 306 Стоян

      Коментар


      • #18
        От: LSD отпред ???

        Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
        Ми упорит съм ,завивам си нормално със заводски монтирани LSD отпред и отзад,даже се кефя много.
        Ми и аз така...и много им се кефя .

        По-горе писах нещо ама гледам че никой не му обърна внимание...и хора с много висок рейтинг се изказват неподготвени. Както и да е......не си купувайте WJ с Quadra Drive че има LSD отпред и е мноого опасно...... Поздрави...
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
        0877стоидевет215–Радослав

        Коментар


        • #19
          От: LSD отпред ???

          Айде отначало.
          Какво е ЛСД? Как се включва, как се изключва?
          Плажните истории ще обсъждаме след като се подготвим, дума да няма че сега сме слабо-. Даже "форумите не сме чели", и ти мирясай, преди да знаеш с кого говориш. И съвсем - преди да прочетеш за конструкцията на собствената си кола нещо повече, от това за какво "се води".
          Последно редактирано от Стефан; 11-12-10, 22:57.

          Коментар


          • #20
            От: LSD отпред ???

            Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
            Ми упорит съм ,завивам си нормално със заводски монтирани LSD отпред и отзад,даже се кефя много.
            Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
            Ми и аз така...и много им се кефя .

            По-горе писах нещо ама гледам че никой не му обърна внимание...и хора с много висок рейтинг се изказват неподготвени. Както и да е......не си купувайте WJ с Quadra Drive че има LSD отпред и е мноого опасно...... Поздрави...
            И сте уверени, че диференциал Vari-Lok на Гранд с Quadra Drive e същото като да сложиш Трак-Лок на Самурай със 100% блокиран заден диференциал???
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-12-10, 08:17.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: LSD отпред ???

              Не разтуряй гюмето бе човек! Дай първо да чуем кво "казват по форумите", кво пише в уикирастията, колко километра човека се е кефил по серпентините без волан, как го прави ... Остави и ние нещо да научим.

              Коментар


              • #22
                От: LSD отпред ???

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                И сте уверени, че диференциал Vari-Lok на Гранд с Quadra Drive e същото като да сложиш Трак-Лок на Самурай със 100% блокиран заден мост???
                Аз със сигурност не твърдя това. По-горе имаше изказвания, че LSD на преден мост е опасно и неприятно и трябвало да караш само напред и т.н. В тази връзка бяха и моите изказвания......Не, не е опасно......Vari Lock е вид LSD и на мен лично досега само ми е помагал. Поздрави...
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                0877стоидевет215–Радослав

                Коментар


                • #23
                  От: LSD отпред ???

                  Повтарям въпроса: Какво е ЛСД? После ще питам какво е варилок.
                  И преди да ти помогне неуправляемата блокировка, която препоръчваш на невинни хора, запомни:
                  С нея не трябва да караш направо. С НЕЯ НЕ МОЖЕШ ДА ЗАВИЕШ.
                  Задача за домашно: Защо?
                  Отговорът е "защото оставаш без диференциал", остава само да го предъвчеш, и обясниш тука.
                  Последно редактирано от Стефан; 12-12-10, 01:24.

                  Коментар


                  • #24
                    От: LSD отпред ???

                    Ау, нивото на жълтата преса пада заплашително ниско.
                    Баси с кви големи букви написал че с ЛСД не може да се завива. Все едно като е с големи букви ще стане истина.
                    Сто годишен Трак-лок(по пътищата едно 90% са такива) е зацепен колкото нов Вари-лок. Няма нужда да го пиша с големи букви. Мерил съм го. Значи хипотетично, както отпред може да има Вари-лок на Гранд Чероки, така и на Самурай може да има Трак-лок от Чероки. Хипотетично щото реално касета от Дана-35 не може да влезе в Дана-30. Място няма, освен че и всичко е различно.
                    Другото е че дори и да са чисто нови Трак-лок и Вари-лок са генерално различни ЛСД-та от към реакция при разлика в двата изходни вала. Колкото е по-голяма разликата в оборотите на полуоските при Вари-лок, тои повече зацепва, а при Трак-лок е точно обратното. При Трак-лок колкото е по-голяма разликата в оборотите на изходните валове, той толкова повече отцепва.
                    Иначе идеята ЛСД отпред не е лоша. На новото Гранд Чероки (WK2), ЛСД-то отпред работи по-добре от твърд блокаж. При старото (WK) имаше четвърт оборот забавяне.

                    Пичове осъзнайте се че все пак пишете за джип. Съвсем различна вселена е, има мисъл там. Това с четене на уазбук по фризьорските салони не се учи. И това че на всички им викате джип няма да помогне.
                    Изобщо как си представяте че на кола която вдига 200 може да има диференциал с ограничено преплъзване който е зацепен колкото на кола дето вдигат 100 преко сили. Ам чи според стандартите на Тойота и Нисан, Трак-лок е за ремонт още когато излиза от завода.

                    п.с.
                    Много ми е интересно, Стефан как ще спре тролея като се разминем.

                    Коментар


                    • #25
                      От: LSD отпред ???

                      Благодаря колега kinex за изчерпателният отговор .
                      И аз днес стигнах до същия отговор.Отворих двата дефа и видях разликата.

                      Могат ли да се монтират пиньон и корона от 2,1 дизел ,тези са доста бързи 3,07/1.Мисля ,че на дизела са най бавните 4 и нещо към 1 .
                      Ники Петков

                      Коментар


                      • #26
                        От: LSD отпред ???

                        Тамън щях да попитам няма ли да са ти малко бързички за Самурая и ти си ме изпреварил .
                        Поразгледаи тук има почти всичко . http://jeep.avtograd.ru/Cherokee/cha...xles/index.htm

                        Коментар


                        • #27
                          От: LSD отпред ???

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Повтарям въпроса: Какво е ЛСД? После ще питам какво е варилок.
                          И преди да ти помогне неуправляемата блокировка, която препоръчваш на невинни хора, запомни:
                          С нея не трябва да караш направо. С НЕЯ НЕ МОЖЕШ ДА ЗАВИЕШ.
                          Задача за домашно: Защо?
                          Отговорът е "защото оставаш без диференциал", остава само да го предъвчеш, и обясниш тука.
                          1Да вземеш да почетеш,аз знам какво е!
                          2Завивам си нормално(т.1).
                          3Домашно не пия -само водка.
                          4За 4 години и 60иляди в различни режими не съм сменял диференциал-само масло.
                          Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                          Grand 3.1TD
                          0898 620 306 Стоян

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X