Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за TROOPER 3.0 TDI 99г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Здравейте,може ли да се смени двигател на 3.0tdi със същия,но от джип с десен волан?Нужно ли е някакво преправяне на някой неща или са 1:1?

    Коментар


    • gy6ter
      gy6ter коментира
      Редактиране на коментар
      Какво му стана на оригиналния ?

  • #62
    Може, ама ако ще сменяш мотори слагай направо 3,1. 3,0 е пословично капризен и ненадежден. Пиши на isuzo (пост № 31), надали ще намериш по запознат с марката
    Последно редактирано от kuzdov; 05-06-20, 07:24.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #63
      Може да се смени, като и на повечето автомобили. Трябва обаче да сменяш волана, рейката, таблото, педалите, механизма на чистачките и да си оправиш фаровете. Обикновено го прави майстор, който го е правил и преди това. Винаги обаче има риск от проблеми, които се случват често. Обикновено излиза 1500-2000 лв. Според мен упраженниетоома смисъл, ако колата струва примерно в Англия 30 000 лв. а тук в България 45 000. Но за автомобил струващ на вторичния пазар 4000 -6000 лв. толкова галимации за мен са безсмислени.

      Коментар


      • #64
        Първоначално публикуван от zhorko Преглед на мнение
        Може да се смени, като и на повечето автомобили. Трябва обаче да сменяш волана, рейката, таблото, педалите, механизма на чистачките и да си оправиш фаровете. Обикновено го прави майстор, който го е правил и преди това. Винаги обаче има риск от проблеми, които се случват често. Обикновено излиза 1500-2000 лв. Според мен упраженниетоома смисъл, ако колата струва примерно в Англия 30 000 лв. а тук в България 45 000. Но за автомобил струващ на вторичния пазар 4000 -6000 лв. толкова галимации за мен са безсмислени.
        Човек пита за смяна на ДВГ-то, не за смяна на дирекция.....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #65
          Здравейте колеги!
          Компютъра на моята джипка е записал грешка Р0510.Въпроса ми,към по запознатите е-в стъпковото моторче ли е проблема?!За датчика на TPS виждам че кода е друг,ЕGR съм го затапил(ако е от значение).

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X