Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ISUZU RODEO 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ISUZU RODEO 3.2 V6

    Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
    Колеги, преди зимата съм решил да подменя каквото ми казаха, че е за смяна.
    Та реших да започнем от ангренажния ремък.
    Кажете ми кой кит да си взема от тези, които са на линк-а?

    http://www.canadapartsonline.com/search/?N=0&Nf=price6|GT+.01&Nr=universal%3A0&PN=0+5903&VN=4294962531+4294962510+4294967166+4294966077+4294967122&Nr=universal:0
    тоя Part Number: GATTCKWP303
    237.99 $
    има и водна помпа в кита, тя също е добре да се подменя заедно с ремъка и ролките. А и цената е много добра.
    no signature no problems

    Коментар


    • #47
      От: ISUZU RODEO 3.2 V6

      Благодарско! Значи това ще да е!
      Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

      Коментар


      • #48
        От: ISUZU RODEO 3.2 V6

        Ще пиша като го сменят
        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

        Коментар


        • #49
          От: ISUZU RODEO 3.2 V6

          Две козметични питания:

          1. Джантите от Нисан Патфайндър/XTerra стават ли на Исузу Родео?
          2. Някой да е сменял говорители в задната част на джипа? На тавана са и гледах половин час за винтове от къде да сваля кората, но така и не намерих. Някакви идеи?
          Последно редактирано от Map4; 11-08-12, 00:29.
          Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

          Коментар


          • #50
            От: ISUZU RODEO 3.2 V6

            По първия въпрос мисля че на Нисан главината е на 108 а при теб трябва да е 100
            А по втория въпрос цялата пвц кора се държи на бели щипки подхващаш отнякъде и дърпаш НО има едно нещо което трябва да направиш първо махаш пластмаската на осветителното тяло /ламбата/ и отвиваш една рапидка. Успех

            Коментар


            • #51
              От: ISUZU RODEO 3.2 V6

              Благодарско!!!
              Ангренажния сменен.
              Сега за смяна ми е предна полуска дясна. Купих си я за 80 пари с доставката.
              За Патфайндър джантите паснаха като у тях си. Не знам кое точно е главината!
              Още сега като се прибера от работа ще сляза да прегледам кората и осветлението. Много пращят тези колони - не мога да си изслушам едно парче като хората

              Имам още едно питане...
              Тъй като иде зима трябва да си оправя и задната чистачка. Още като го взех отзад нямаше чистачка и жената каза, че МАЙ е изгоряло моторчето, но чвно никой не е пробвал. Аз ще опитам да видя дали няма да се размърда нещо, но ако не се можете ли да ми дадете насока от къде трябва да го сваля този мотор за да прегледам длаи е изгоряло (как ще прегледам пак е загадка на медицината де, но то е друга тема ) и респективно има ли шанс за оправяне или трябва да търся нов повдигачен механизъм?
              Дано не съм го написал много объркано!
              Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

              Коментар


              • #52
                От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                Благодарско!!!
                Ангренажния сменен.
                Сега за смяна ми е предна полуска дясна. Купих си я за 80 пари с доставката.
                За Патфайндър джантите паснаха като у тях си. Не знам кое точно е главината!
                Още сега като се прибера от работа ще сляза да прегледам кората и осветлението. Много пращят тези колони - не мога да си изслушам едно парче като хората

                Имам още едно питане...
                Тъй като иде зима трябва да си оправя и задната чистачка. Още като го взех отзад нямаше чистачка и жената каза, че МАЙ е изгоряло моторчето, но чвно никой не е пробвал. Аз ще опитам да видя дали няма да се размърда нещо, но ако не се можете ли да ми дадете насока от къде трябва да го сваля този мотор за да прегледам длаи е изгоряло (как ще прегледам пак е загадка на медицината де, но то е друга тема ) и респективно има ли шанс за оправяне или трябва да търся нов повдигачен механизъм?
                Дано не съм го написал много объркано!
                Не е мотора. Модула е, това им е known issue както се казва по вашенски
                Модула се намира като се свали жабката и се махне металната греда под нея, и се бърка с ръка в дясно докъдето стигаш и там с 1 болт се свалят 2 модула в общо шаси, единия е за чистачките. Купи си или работещ от морга или нов, което се съмнявам че ще намериш
                no signature no problems

                Коментар


                • #53
                  От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                  Прощавай за лаишкия въпрос...ама този модул на какво трябва да ми заприлича ... освен на модул де В събота ще направя един експеримент - да видим какво ще стане!
                  БЛАГОДАРЯ!
                  Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                  Коментар


                  • #54
                    От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                    Прощавай за лаишкия въпрос...ама този модул на какво трябва да ми заприлича ... освен на модул де В събота ще направя един експеримент - да видим какво ще стане!
                    БЛАГОДАРЯ!
                    Изглежда като 2 кутии за цигари и има букса с кабели от едната страна.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #55
                      От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                      Това вече звучи по-познато
                      Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                      Коментар


                      • #56
                        От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...zu%20rodeo.jpg
                        Ето ти и схемичка, та да ти е по-лесно. Саамо че не е на френски.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                          И добре, че не е, че щях да сгъна!
                          Благодаря ви много!!!
                          Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                          Коментар


                          • #58
                            От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                            Колеги, в събота ходих да сменям масло и гуми. Сменени и джипката е готова за зимата.
                            Но вечерта се качих на магистралата да ходя към сестра ми. По едно време ми светна лампата CHECK ENGINE над датчика за температура на водата на таблото. На предната ми кола тази лампа светеше постоянно, но тук се появи след смяната на маслото и гумите.
                            Някакви идеи от какво може да е? Някакъв кабел ли да са притиснали или нещо да има пр'ртиснитилнУ с двигателя наистина?
                            Дайте мнение моля! Благодаря!
                            Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                            Коментар


                            • #59
                              От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                              Колеги, в събота ходих да сменям масло и гуми. Сменени и джипката е готова за зимата.
                              Но вечерта се качих на магистралата да ходя към сестра ми. По едно време ми светна лампата CHECK ENGINE над датчика за температура на водата на таблото. На предната ми кола тази лампа светеше постоянно, но тук се появи след смяната на маслото и гумите.
                              Някакви идеи от какво може да е? Някакъв кабел ли да са притиснали или нещо да има пр'ртиснитилнУ с двигателя наистина?
                              Дайте мнение моля! Благодаря!
                              Ходи на диагностика. Обикновено си е притеснително, за това са я сложили тая лампа, особено пък след смяна на масло...
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #60
                                От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                                Дам това мисля да свърша днес или утре...
                                Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X