Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ISUZU RODEO 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ISUZU RODEO 3.2 V6

    Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
    Линка е на полуоска но предна, теб май задна ти трябва
    Ами това, което ми казаха е предна дясна...front right...казаха, че не било спешно та в началото на септември съм планирал разни чопленки
    Много благодаря на всички за оказваното съдействие...
    Отдавна съм регистриран тук, но мога с ръка на сърцето да кажа, че няма такъв форум - всички точно и на място говорят без излишни приказки!
    Благодаря!
    Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

    Коментар


    • #32
      От: ISUZU RODEO 3.2 V6

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Това което са ти написали RF(Reer front) Axel, в превод е Заден/Преден Мост. Ако са ти за смяна предния и задния мост, джипката няма да може да се движи. Или не са ти диагностицирали проблема или ти не си разбрал какво трябва да се сменя. По-добре се поинтересувай точно какво искат да ти сменят, защото често в USA за семеринг сменят цяла полуоска.

      Колега това, което ми казаха (и на БГ да ми го беше казал пак нямаше да вържа ) беше, че трябва да се смени една джаджа, но тъй като разликата с цялото (явно полуска) била $55 им предложи да сменя "цялото" и аз тъй като гледам кат' теле в железница се навих Ако имаш съвет да се смени само семеринг ще им кажа него да сменят. Не било цялото за смяна ама тъй и тъй ще се сменя, а разликата не е много...и аз лаик...
      Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

      Коментар


      • #33
        От: ISUZU RODEO 3.2 V6

        Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
        Колега това, което ми казаха (и на БГ да ми го беше казал пак нямаше да вържа ) беше, че трябва да се смени една джаджа, но тъй като разликата с цялото (явно полуска) била $55 им предложи да сменя "цялото" и аз тъй като гледам кат' теле в железница се навих Ако имаш съвет да се смени само семеринг ще им кажа него да сменят. Не било цялото за смяна ама тъй и тъй ще се сменя, а разликата не е много...и аз лаик...
        Да го сменят щом е предна дясна. Това със смеринга важи само за задна.
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          От: ISUZU RODEO 3.2 V6

          А нещото, което искам да питам е къде мога да видя нивото на маслото за сервото на волана?
          Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

          Коментар


          • #35
            От: ISUZU RODEO 3.2 V6

            Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
            А нещото, което искам да питам е къде мога да видя нивото на маслото за сервото на волана?
            Там дето се налива . Казанчето си има MIN/MAX разгледай го ще го видиш, около 150 милилитра с черна капачка, течноста вътре е черешово червена на цвят.
            no signature no problems

            Коментар


            • #36
              От: ISUZU RODEO 3.2 V6

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              Там дето се налива . Казанчето си има MIN/MAX разгледай го ще го видиш, около 150 милилитра с черна капачка, течноста вътре е черешово червена на цвят.

              Още днес ще пробвам! Дори може да го пробвам дали има черешов вкус Има ли значение какво се слага, че преди като карах Ауди бях налял някакво обикновено и ми беше спекъл волана та после ми обясняваха, че за Ауди било нещо си спешъл там....не помня точно какво!
              И като съм тръгнал с питанките - на автоматика в крайна задна позиция има едно "L". което на досегашните автоматици съм нямал. Предполагам, че е нещо свързано с бавните, но ако някой знае нека сподели. И бавните на малкото лостче съвместно с автоматика, ако кажете как се ползват ще трябва да кажете кой какво пие да черпя
              Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

              Коментар


              • #37
                От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                Още днес ще пробвам! Дори може да го пробвам дали има черешов вкус Има ли значение какво се слага, че преди като карах Ауди бях налял някакво обикновено и ми беше спекъл волана та после ми обясняваха, че за Ауди било нещо си спешъл там....не помня точно какво!
                И като съм тръгнал с питанките - на автоматика в крайна задна позиция има едно "L". което на досегашните автоматици съм нямал. Предполагам, че е нещо свързано с бавните, но ако някой знае нека сподели. И бавните на малкото лостче съвместно с автоматика, ако кажете как се ползват ще трябва да кажете кой какво пие да черпя
                L е първа. В хидравликата се налива ATF.
                no signature no problems

                Коментар


                • #38
                  От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                  ...... И бавните на малкото лостче съвместно с автоматика, ако кажете как се ползват ще трябва да кажете кой какво пие да черпя
                  когато искаш бавни - спираш, слагаш скоростния лост на автоматика на позиция N и включваш бавните (L), после включваш на D, 3, 2 или 1 и си ти.

                  пия и бира, ако няма друго
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #39
                    От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                    Винаги има и друго!
                    Благодаря! Утре ще ги върша тези неща!
                    Поздрави и приятен уикенд!
                    Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                    Коментар


                    • #40
                      За да работиш с малкият лост трябва преди всичко да си включил 4х4 от копчето на таблото. Предполагам знаеш, че колата ти е парт тайм. И къде и кога да я караш с включен 4х4....
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #41
                        От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                        Четох, че не било хубаво парт тайм да я карам на равно и мокро...
                        Не ми стана ясно обаче от място мога ли да го включвам 4х4 или трябва да съм в движение.
                        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                        Коментар


                        • #42
                          От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                          чети в опел подфорума, ще ти се изяснят много от въпросите които ще ти изникнат занапред.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #43
                            От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                            Чета, чета! Ще взема механик да стана скоро - няма как да се случи де ама поне да знам от де на чистачките течност да налея
                            Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                            Коментар


                            • #44
                              От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                              Чета, чета! Ще взема механик да стана скоро - няма как да се случи де ама поне да знам от де на чистачките течност да налея
                              Казанчето се намира в преден десен калник, отвора за сипване би трябвало да е до предния десен фар със синя капачка и вътре да има щека за измерване на нивото на течността. Количеството на течността би трябвало да е над 7 литра.
                              Успех в търсенето !

                              Коментар


                              • #45
                                От: ISUZU RODEO 3.2 V6

                                Колеги, преди зимата съм решил да подменя каквото ми казаха, че е за смяна.
                                Та реших да започнем от ангренажния ремък.
                                Кажете ми кой кит да си взема от тези, които са на линк-а?

                                http://www.canadapartsonline.com/sea...Nr=universal:0
                                Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X