Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Колеги водех го в ИДН в Бургас и там не излезе нищо.Както съм писал не ми го прави и в обороти когато набирам за изпреварване а когато трагвам и почвам да си слагам колана или нещо др и задържа на на 3-та 2100-2200 оборота например.Както и дае то ще си покаже да сме живи и здрави.....

    Коментар


    • От: Terracan

      Колеги днес отскочих до трети сервиз все пак да проверя вашите твърдения.Ето снимки от диагностиката...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0.02.01.35d99fe64098868fb589aa996301a63feabad11b26cdbbe49bb788a7f78376d5-V.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5718544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0.02.01.1e3c60d4b0280e367765f8527f393ef95927c7591f4d936c75ba31be5456b706-V.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5718545

      Коментар


      • От: Terracan

        Ако изпишеш /на снимката не се вижда добре/ кодовете за грешки , може би ще мога да ти кажа какво означават.

        Коментар


        • От: Terracan

          От известно време ми прави впечатление, че при завиване (няма значение на коя страна) се чува едно припукване откъм волана. Особено по кварталните улички, където съм с ниска скорост и се налага въртене на волана. Поне от там го усещам, че идва като шум. Не го усещам като луфт или удар, а просто припукване. Дразнещо е. Имали ли сте подобен проблем, защото аз на първо време не мога да го диагностицирам от къде може да идва.
          Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
          Ямаха ХТ 600Е 95г.

          Коментар


          • От: Terracan

            Всичко от диагностиката сочи към дюзи!!! Спарки, наште коли не забравят пущините, дори и месец без акумулатор!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Terracan

              1120 както и 1119, 1118 ги дава баш при проблем с дюзи. При мен даваше 1119 и 1120

              @tzetzo_slavista:
              Знаеш къде могат да го видят това пукане )))
              Аз имах нещо подобно - хебел и носач

              Коментар


              • От: Terracan

                Е , колегите са го написали преди мен. Плюс проблема с имобилайзера/доколкото виждам/.
                За колегата от Славия - може да е от тампони на ст. щанга , може от торсионите или кормилния прът -за последното , руснаците пишат , че давал подобни симптоми. Става въпрос за някакво връзка /като карданна/ , но аз никога не съм ровил там -казвам го просто като насока.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Благодаря за съветите. Ще го погледнем на подемника и дано открием от къде идва. Васо нищо не каза, какъв е бил проблема
                  Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                  Ямаха ХТ 600Е 95г.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Търси тази връзка/кормилната/ около и под интеркулера.Ако се окаже , че е от нея - ето как я лекуват руснаците :http://terracanovod.ru/topic/753-%D1...%D0%B5/?page=1

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Ето това е колега! Благодаря ти много! Като го направя ще пиша какъв е резултата
                      Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                      Ямаха ХТ 600Е 95г.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Няма за какво.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Ми какво стана? С друга дюза няма проблем. Моята е гаранционна и я носих в сервиза да си я видят. Пращаха я в Пловдив и според стенда си била ОК. Искат да я монтирам на колата и да има я закарам да видели какво става. Само че колата в момента работи добре и не мисля да я разбутвам. Мисля си дали нещо при монтирането на дюзите не са сгафили и оттам да е идвал проблема и след като Пламен я разглоби и сглоби нещата да са се оправили. Както и да е. Благодарности на Пламен и дано няма проблеми от тоя сорт повече че ми дойде до гуша.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Радвам се, че сега работи добре и няма проблеми Но, както обичам да казвам, човек и добре да живее, накрая стига до Пламен....това в кръга на шегата разбира се
                            Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                            Ямаха ХТ 600Е 95г.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колеги блг за мненията.Днес закарах да видят обратната нафта.Теста е перфектен.На този етап ще изчакам ще си покаже.2100 км от Линц Австрия нямаше яд тука помириса нашия бъркоч и ............Живи и здрави другото се оправя.....

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                При тези показания за грешки , не съм убеден , че теста на дюзите е перфектен -как точно е направен има голямо значение/има си определени изисквания как се провежда/ , друга възможност е да има проблем в ел.кабелите и буксите на дюзите -от температурата и от стареене стават чупливи и от там проблеми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X