Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Здравейте и от мен вече с Теракан След дълго и мачително на моменти търсене, най-сетне го избрах и вече му се радвам подобаващо! Първите ми впечатления, вече като собственик са само положителни. В по-тежък терен не съм го вкарвал още, но и това ще стане скоро надявам се. Сега ще се заема с рециклирането на маркуча за високо налягане на хидравликата, че сълзи гадно, ако може да ми препоръчате сервиз за маркучи около Горна Баня, ще се радвам. Има и блутут огледало с парктроник, но нещо не мога да се оправя да си закача гсм-а към него...Предстои ми едно хубаво обслужване следващата седмица при майстора, който ми е един от най-добрите приятели и също с теракан, така се и зарибих. Надявам се да споделяме повече хубави преживявания с джипките и по-малко в бокса ))
    Прикачени файлове
    Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
    Ямаха ХТ 600Е 95г.

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
      Сега ще се заема с рециклирането на маркуча за високо налягане на хидравликата, че сълзи гадно, ако може да ми препоръчате сервиз за маркучи около Горна Баня, ще се радвам
      Аз преди 5-6 години рециклирах този маркуч, помня, че беше някъде на бул. Сливница, но след 2-3 месеца пак почна да изпуска, купих си оригинален и си реших проблема. Но може да съм попаднал на не много читави майстори.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Terracan

        Честито и от мен! Със здраве да си го караш. Коя година е това, че малко мелез идва - новите стопове и халогени, старата решетка, светли прибори, фейсовите джанти?
        Предполагам е 163 кс 2004?

        Коментар


        • От: Terracan

          Благодаря! 2005-та е, 163к.с. с ЛСД и раздатка ТОД. Значи няма да е на Сливница със сигурност
          Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
          Ямаха ХТ 600Е 95г.

          Коментар


          • От: Terracan

            Първо Честито!!
            Зад Мото Пфое , надолу по уличката и в ляво съм си рециклирал този маркуч /преди 5 години/ досега не е мръднал. Работилницата беше някаква невзрачна и не помня името , но майсторите се оказаха добри.

            Коментар


            • От: Terracan

              За маркуча виж на Сребърна 22. Гледам си от Павлово - близо ти е.
              Фирмата се занимава с ремонт на разни строителни машини, но правят и маркучи (нови и рециклират).
              Името няма да го пиша да не излезе реклама (В****ца)
              П.С. Не съм ходил при тях и не знам как работят

              Коментар


              • От: Terracan

                Благодаря! Иначе и в Младост ми е по път, понеже работя в Дружба и ще се опитам да намеря тази работилница зад Мото Пфое. А маркуча веднага ли го правят, в смисъл отивам с колата, свалят го, ремонтират и го качват?
                Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                Ямаха ХТ 600Е 95г.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Маркуча /поне при мен/ го направиха за около 2 часа.Отидох с колата , но се оказа , че те не се занимават с монтаж и демонтаж.Обаче , в близост до тях /по спомен около 50 -на метра/ има някакво безименно сервизче , където го свалиха и качиха обратно -според мен си правят взаимни услуги. Цената зя качване и сваляне беше около 10-на лева , а цената за ремонта на маркуча около 50 - 60лева.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Много полезна информация, благодаря!
                    Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                    Ямаха ХТ 600Е 95г.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Честито и безаварийно!
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Добре дошъл, със здраве и радост да го караш!
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Благодаря още веднъж за пожеланията Иначе днес занесох и направиха хидравличния маркуч, надявам се да не тече.
                          Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                          Ямаха ХТ 600Е 95г.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Е, не е зле да кажеш къде и колко струва, тук така си помагаме!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              И това щях да напиша, но чаках да се успокоя, защото тези от сервиза за маркучите ми развалиха настоението за деня и не ми се искаше да си припомням. Значи отидох на Сребърна, една спирка преди мол Парадайз, буквално зад спирката на автобусите и пише "хидравлични маркучи". Нося маркуча обяснявам им, питам колко ще струва - 50 лв. Добре оставям им маркуча и отивам до КАТ, да прехвърля талоните. Звъни ми майстора от сервиза и казва готов е. Отивам в сервиза и в канцеларията една леличка ми дава маркуча, заедно с една разписка за 70 лв! Казвам, това не е за мен и й обяснявам че трябва да е 50лв. Къде е майстора - няма го. Лелката му звъни - имало някакъв клапан и затова. Сменил ли го е - не, само го е развил. Ох ма....... Много топло ми стана. Като ме търси по телефона да каже, че е готов, нищо не каза за цената. След 10 минути задочни разправии им оставих 50 лева и си взех маркуча. Та дано не протече пак! Мошенници! Та не ходете там. Надявам се да съм помогнал
                              Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                              Ямаха ХТ 600Е 95г.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Да, благодаря!!!!
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X