Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Terracan

    Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
    Не опират ли
    265/70/16 - малко по-малки са от 31-ци, 30,6 са! Не опират, но по-големи без рязане и вдигане няма да станат!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #62
      До: Terracan

      Някакви проблеми по окачването? По специално ме притеснява лагера на главината? Т.е дали издържа на натоварването с подобни гуми.
      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

      Коментар


      • #63
        До: Terracan

        Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
        Някакви проблеми по окачването? По специално ме притеснява лагера на главината? Т.е дали издържа на натоварването с подобни гуми.
        Карам с такъв размер 60 хил. км., няма проблем, пък и не мисля, че ще има! Разликата с оригиналните (255/65/16) не е чак фрапиращо голяма!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #64
          До: Terracan

          Като говорим за товарене по черни пътища искам да се уточним точно за какво става на въпрос . Защото някой може да се излъже и да направи нещо за което после да съжалява. Аз моя съм го карал по черно около 100 км. на различни терени ,но не мога да каже че са много тежки. Последното лято ходих на плаж в месноста '' Паша дере " близо до Галата - Варна , ходил съм и за гъби около Шумен. На всичките места съм много доволен от представянето на джипката. Далеч съм от мисълта , че ще го вкарам по тресето за off-road ,примерно на това което гледах в Шумен. И друго искам да кажа , че карането през зимата си е един вид офф-роад зависи от снега в който караме. Предната зима а и тази в 50-70 сантиметров сняг не съм закъсвал никаде , а дори и не съм със зимни гуми а някакви M+S на бриджистоун. От мен толкова всеки сам за себеси трябва да прецени къде да влиза с машината си. Ако искаме да правим off-road изпълненията от състезанията просто джипките не са ни подготвени за това.
          "Никога не е късно да постъпиш правилно."

          Коментар


          • #65
            До: Terracan

            За състезание никой не говори Това е друга вселена
            Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

            Коментар


            • #66
              До: Terracan

              Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
              За състезание никой не говори Това е друга вселена
              Ами може да си го направиш!





              Последно редактирано от Skorpion_BG; 06-02-10, 09:08.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #67
                До: Terracan

                Мога,разбира се, но няма да има нищо общо с корееца,само външната фасада. Иначе в нета има много красавци. Но ако ще правя нещо ще е от Toyota Терито ще си го карам, понеже е комби, на което се нахвърлих на сляпо заради парите, което ми се отплаща добре засега
                Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                Коментар


                • #68
                  До: Terracan




                  Аз горе до огледалото имам само часовник , някой имали това на снимката.Изглежда много добре.
                  "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                  Коментар


                  • #69
                    До: Terracan

                    Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение
                    Като говорим за товарене по черни пътища искам да се уточним точно за какво става на въпрос . Защото някой може да се излъже и да направи нещо за което после да съжалява. Аз моя съм го карал по черно около 100 км. на различни терени ,но не мога да каже че са много тежки. Последното лято ходих на плаж в месноста '' Паша дере " близо до Галата - Варна , ходил съм и за гъби около Шумен. На всичките места съм много доволен от представянето на джипката. Далеч съм от мисълта , че ще го вкарам по тресето за off-road ,примерно на това което гледах в Шумен. И друго искам да кажа , че карането през зимата си е един вид офф-роад зависи от снега в който караме. Предната зима а и тази в 50-70 сантиметров сняг не съм закъсвал никаде , а дори и не съм със зимни гуми а някакви M+S на бриджистоун. От мен толкова всеки сам за себеси трябва да прецени къде да влиза с машината си. Ако искаме да правим off-road изпълненията от състезанията просто джипките не са ни подготвени за това.


                    с ЛСД ли си ?
                    GW Steed5

                    Коментар


                    • #70
                      До: Terracan

                      И аз съм само с часовник, колега, бях го гледал в някакъв австралийски сайт и се продаваше допълнително
                      Има модели на Теракан с пълен болкаж, но са единични бройки. Някой знае ли нещо повече по въпроса?
                      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Terracan

                        Да с ЛСД съм.
                        "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                        Коментар


                        • #72
                          До: Terracan

                          Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение
                          Да с ЛСД съм.

                          и аз, ама нямам представа в кал как се представя. на сняг е добре, въртят и двете колела.но ако се натовари повече знам че изпуска.
                          GW Steed5

                          Коментар


                          • #73
                            До: Terracan

                            В кал и аз не съм го пробвал , но там според мен от голямо значение ще са гумите. На пясък като влизах на няколко места покрай морската ивица (под пясъка на 40-50 см. е пръст) не можех да превключа на втора , защото веднага забуксуваше на място (това само на 4Н), но на първа си вървеше без проблем. Може би не му е стигала инерцията за втора. Но по принцип трябва да се види как е в калта да се знае да не се изложим ако ни се наложи. Ако някой има такива преживявания нека да сподели.
                            "Никога не е късно да постъпиш правилно."

                            Коментар


                            • #74
                              До: Terracan

                              Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение




                              Аз горе до огледалото имам само часовник , някой имали това на снимката.Изглежда много добре.
                              Това колега не се предлага /поне не съм забелязал/ за европейския пазар. Сега го разгледах струва около 800лв оригиналното MULTI METER си го водят Хюндай, но не съм сигурен дали буксата му е еднаква с твоята защото иначе стават едни преправяници - не ти е работа

                              Коментар


                              • #75
                                До: Terracan

                                здравейте колеги и фенове на теракан.Аз съм за теракан клуб вече има доста от наште машини.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X