Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Галопер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря ви за мненията на всички. Аз за магистралата си имам друг автомобил,джипката ми трябва да отида в полето на лов,до реката за риба,до работа,абе за всеки ден да го юркам.И за това се допитах до вас което не дава много проблеми. Бензиновия по ми е опростен (според мен) една газ ,и май ще ми е по добър и без проблемен (според мен). То няма много инфо за бензина но . ..

    Коментар


    • #17
      Галопер нмам. Но имам много добър приятел който притежава 2.5td дълъг с автоматична кутия.
      Понеже го карам и аз мога да споделя мнение.
      Положително:
      -огромен багажен обем
      -добри качества извън пътя съобразено с размери и тегло, ползва се много за лов в планина
      -простота за обслужване и ремонт, изключвам скоростите
      -вози приятно за такава кола
      -"луксозното" изпълнение даже глези. Климатик, ел. стъкла, махагон, заден воден отоплител и др.

      -ниска цена на придобиване и подържане
      Отрицателно:
      -мнооого муден на асвалта, бензиновият 3.0 може би е по-добре.
      -трудно се намира неизгнил.
      -трябва му повече внимание към температурния режим от на други дизелови ДВГ, но и на този му се сваля главата, не е нещо страшно.
      Ако купиш дизелов в добро състояние и го караш разумно ще го ползваш много.
      Друг колега ловец имаше къс 3.0 бензин, беше много доволен, но му предлижиха да го купят на "неприлично високс цена"-цитат и го продаде, но там наблюдения нямам.

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        2.5 TDI във никой случай не е муден,даже обратно.Магистралната му скорост е ниска.

        За протокола,моя няма ръжда...Преди време се бях засилил да взема още един дълъг ...гледах няколко и не се спрях на никой...

      • Pavkata_svt
        Pavkata_svt коментира
        Редактиране на коментар
        Различни са ни вижданията. За мен такъв тип кола ако може дс се кара спокойно със с100 км. /час е добре, но ми е муден.
        Собсвеника твърди че му бил екстра.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X