Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не включва блокажа за 4L

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не включва блокажа за 4L

    Здравейте, от окло месец имам Теракан 2,9 дизел и днес с ужас установих че не включва блокажа с бавните скорости, при запалване на автомобила индикатора отчита че всичко е ОК, обаче не става нищо при включване на копчето. В вторник имам записан час в Хюндай за датчик на АВС-а и ще ги накарам да проверят но не знам доколко да им вярвам. Някой може ли да даде съвет. И вторият ми въпрос е някои знае ли какъв е разхода на масло на 10 000 км, колата е на 200 000 км. за около 3 000 км е попарчил около 400 мл. Благодаря.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    До: Не включва блокажа за 4L

    Първо трябва а натиснеш съединител, за да се включи,колега. Не става само от копчето. Така ще си прецакаш вилката на раздатката
    Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

    Коментар


    • #3
      До: Не включва блокажа за 4L

      Илко, благодаря ти, наистина така става. Проблема обаче знаеш ли от къде идва, отивам аз в сервиза на Хюндай и мислейки че имам проблем ги питам какво става и какво да правя, и познай ТЕЗИ НЕ МОГАТ ДА ОБЯСНЯТ И НЕ ЗНАЯТ ВЪОБЩЕ ЗА ТАЗИ " МАЛКА " ПОДРОБНОСТ. Като си знам какъв съм инжинер, ме е страх да отида на зъболекар
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #4
        До: Не включва блокажа за 4L

        аз понякога включвам за секунда и задна. не знам дали е правилно, но ми е направило впечатление че така влючва. относно IDV, когато купих джипа отидох да ги питам дали съм с LSD диф., отговориха 4е трябва да го вдигнат за да ми кажат. след няколко дни когато разглеждах по подробно колата видях два маркера които показват че колата е с LSD.
        1. на диф. има лепенка ONLY LSD OIL,
        2. на шоф. врата има огромна червена лепенка на която пише че колата е с лсд диференциал и да се внимава когато е на крик да не се върти колелото / задните/.

        с две думи е....си сервиза.
        GW Steed5

        Коментар


        • #5
          До: Не включва блокажа за 4L

          Това с сервиза е голям проблем, и се чудь какво да правя. Ходих в един друг сервиз да ми сервизират маслата и там забравили да сложат маркучите за включване на блокажите. Та направо съм се видял в чудо.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            До: Не включва блокажа за 4L

            да не е Колос .
            GW Steed5

            Коментар


            • #7
              До: Не включва блокажа за 4L

              Не, там правят таксита от същата марка и е на 1 км от старият сервиз на Хюндай
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: До: Не включва блокажа за 4L

                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                Не, там правят таксита от същата марка и е на 1 км от старият сервиз на Хюндай
                Виликар значи!

                Проблема с повечето сервизи е, че не знаят и НЕ ИСКАТ да знаят какви са особеностите на автомобилите с повишена проходимост т.е. джиповете...

                Преди време исках да взимам Н1 4х4 от Инд... За малко да ме заблудят, че може и постоянно 4х4 (поз. Н4) да се кара /аналог на "супер селект"/... Да, ама, не... като направих един обратен завой на паркинга им и като взе да чатка бързо се осъзнаха

                По-късно по подобен начин щяха да ме заблудят за системата за 4х4 на един Теракан
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  От: Не включва блокажа за 4L

                  За съжаление професионализма на хората които ни продават и предлагат НЕ САМО коли а и всичко останало е пълен УЖАС, един "професионалист" преди време ми каза "ами за толкова заплата ти какво искаш", та какво да кажа - намерих си друг магазин с друг продавач, който се беше постарал да си научи урока и съответно от там си взех това което исках. ТРЯБВА ДА ОТСТОЯВАМЕ ИЗИСКВАНИЯТА СИ И ЛЕКА ПОЛЕКА, СЛЕД НЯКОЛКО ВЕКА .......
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X