Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe - и ДА и НЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

    Държа да благодаря на Дино за оказаната безценна помощ.
    До Филибето не стигнах ,но от набелязаните наколко други наоколо не харесах нито една.
    Търсенето продължава в София . Вкарах и Кии Соренто и Спортидж в ,,търсачката".
    Някой ,ако има опит с основни ремонти на Санта фета и Сорента дизелаци 2006 и нагоре ,да подскаже какво бих очаквал евентуално.
    Имам предвид разход части,труд и нерви в случай че попадна на коли с по на 300-350 000 км .

    поздрави

    Коментар


    • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Вече напредваме, останаха малко неща - боядисване, реглажи, настройки и т.н.
      Смятаме да го покажем през септември на Балкан Маратона и там да бъде истинския тест в реални условия
      После състезанията в Русе и Добрич, а ако има бюджет и в Африка
      Ето как ще изглежда, като цветовото оформление ще бъде според спонсорите

      [ATTACH=CONFIG]725521[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]725522[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]725523[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]725524[/ATTACH]
      Най-после да има някаква картинка по проекта Дано по-скоро видим и реалното изпълнение.
      Поздрави!
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

        Колега, превишил си лимита на ЛС. Драсни едно "писмо" като отстраниш проблема.
        Поздрави!
        Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
        Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

        Коментар


        • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

          Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
          Най-после да има някаква картинка по проекта Дано по-скоро видим и реалното изпълнение.Поздрави!
          Красавицата Хюнде вече излезе от ателието на дизайнера Луиджи Въшимура
          Днес започнаха настройки на компютъра, следва на окачването и т.н.
          Ето и една папарашка снимка, за раздразване на апетита, а подробности със снимки ще има в следващия брой на Аутобилд...обещали са ни първа страница

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:santafe.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5607310

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:santaFeee.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5607311

          Коментар


          • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

            И едно кратко видео...

            Коментар


            • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

              Забравих една снимка от челния изглед...с малко скорост

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:forum.jpg
Прегледи:1
Размер:110.6 КБ
ID:5607473

              Коментар


              • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                Излезе новият брой на "Аутобилд" и сме на корицата с нашето Хюнде с подробна информация
                Като свърша състезанието ще се опитам да го сканирам...

                Коментар


                • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                  Моята е на почти година. Радвам й се от сърце. Би ли споделил актуални впечатления?

                  Коментар


                  • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                    Не знам, аз съм си доволен. За 62 000км по окачването е правено следното - предна дясна биалетка и сега е за смяна задна дясна биалетка + 1 тампон, както и десен шарнир. Явно дясната страна е била по-натоварена, не знам защо. Друго нищо не е мръднало, а колата особено първите 2-3 години ядеше много бой по разни черни пътчета. Може да не са били мега хард, но са си били дупки, корени и прочее неща, които не са приятни за окачването. Другото е масла, филтри и гориво. Един-два проблема имаше, но ги отсраниха гаранционно. Определено си е здраво псведо-джипче и дано ни радва още!
                    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                    Volkswagen Bora AKL

                    Коментар


                    • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                      Колеги, някой случайно да има тази брошура http://mail.dir.bg/Session/522821-fY...t_2012_web.pdf , но на модела от 2007-2010г?

                      Коментар


                      • От: До: Santa Fe- и ДА и НЕ.

                        Без никакъв проблем Санта Фе-то може да мине пътя Връховръх - Бряновщица, като имаше сняг и кал на места, та даже отбивах да правя и път на един камион с трупи, който беше и с вериги на всичкото отгоре.

                        За обратната посока не съм сигурен - в сухо време едва ли ще има проблем, на мокро пак ще издрапа спореб мен, ама по-зорно.
                        Последно редактирано от Dino; 25-01-15, 11:33. Причина: дописване
                        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                        Volkswagen Bora AKL

                        Коментар


                        • От: До: Santa Fe- и ДА и НЕ.

                          Винаги дясната страна бива подложена на повече удари, поради простата причина, че водача най-добре вижда пътя непосредствено пред себе си а от ляво малките дупки не ги отразява. Това е! Ако имаше същите дупки като нашенските в Англия, Япония или Австралия нещата щяха да са от другата страна.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                            Здравейте, предстои ми да ходя до ИНД за проверка преди закупуване на този хюндай - без линкове . Някой знае ли нещо за него? Може ли да ми кажете колко горе-долу струва първоначално обслужване и обслужване на автоматика? Също така четох в една обява в мобиле, че този мотор е с верига, вярно ли е? Може ли да ме посъветвате какво да гледам на място в автокъщата преди да го закарам в сервиза?

                            Коментар


                            • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                              Тъй като тука ситуацията с линкове и прочее неща е като в средновековието, ще се наложи да обясниш за коя година кола става дума.

                              2.2 155 коня е с ремък.
                              2.2 200 коня е с верига.

                              Автоматикът не се обслужва по принцип, масло събира около 9 литра иначе.

                              Най-добре пиши във форума на Хюндай на потребител MITKO_DVD, той работи в ИНД в София и е много "на ти".
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар


                              • От: До: Santa Fe- и ДА и НЕ.

                                Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                                Без никакъв проблем Санта Фе-то може да мине пътя Връховръх - Бряновщица, като имаше сняг и кал на места, та даже отбивах да правя и път на един камион с трупи, който беше и с вериги на всичкото отгоре.

                                За обратната посока не съм сигурен - в сухо време едва ли ще има проблем, на мокро пак ще издрапа спореб мен, ама по-зорно.
                                Брей, да не са го асфалтирали?
                                Последните грижи за това трасе бяха за Хеброса преди няколко години. После се отече работата...

                                По нанадолнището е лесно, все пак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X