Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за HUMMER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за HUMMER

    Ммм ... мода... Сега, не знам що, обаче мацките не щат да се возят в БРДМ, а в Хамър - с весели писъци. Макар че тоя ковчег става само за ковчег
    По наште земи намаляването на общата височина не е безсмислено - повечето гора е широколистна, клоните са хоризонтални.
    С центъра на тежестта - същото, планината бързо изяжда наперените жирафи...

  • #2
    Просто и практично Вот и потому !

    Коментар


    • #3
      Е, ако в каросерията нахвърляш сандъци с патрони, сигурно върши работа. Само че цивилните товари рядко са толкова кампактни...

      Коментар


      • #4
        Е браво!!!

        Абе кво толко виждат хората в тоя hummer та вече цял свят го копира като е голям и ръбат значи е звяр. Всъщност според мен той си е чист въздух и то под доста мощно налягяне. Така че по-добре да не се хабят 66ки по тоя начин, и без това вече не се произвеждат
        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

        Коментар


        • #5
          относно мацките

          Значи като женките толко се кефят на хъмъра аз предпочитам да си карам с една 131 пък нека да е празна . Поне ше знам че ако закача се пак нещо то ще е от моя лагер а не да се права на некав US style. Все пак българина в каквито и дрехи да го сложиш се си е Болга рин.
          УАЗ - Where I go there are no roads!!!

          Коментар


          • #6
            Re: относно мацките

            Така е на мен лично хич не ми допада хамара.Щом американците си ги кефи да си ги карат.Даже някой трябва да обясни това КАМИОН или ДЖИП е?Защото размерите му отиват към камионите.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              HUMMER

              Ми според мен е от класа на Унимога който си е чист камион. Въпреки че американците веднага ще обявят че си е нормален джип родственик на Willys . ма то за техните стандарти това си е нормално-като се тъпчат само с хормонално изменена храна и та стават като нея по 150кг и 220см така че хъмара може и да им е тамън.
              УАЗ - Where I go there are no roads!!!

              Коментар


              • #8
                Хм. Много се говорИ на разни места за тая каритатура, ама айде и тука
                Според Пентагона това е високомобилно многофункционално колесно возило. До тука няма лошо. Обаче едно такова струва 300 000 вечно умрели президента, и в последните години имам все по - силното чувство, че за тая свинщина плащам и аз. Доколко това му позволява изобщо да бъде военна машина, с отчитане на експлоатационните разходи, оставям на съвестта на тия които решават зад морето. Те очевидно я нямат.
                Като проходимост не е нищо изключително. Джип това не е, и няма как да стане. Не се връзва по габарити, тегло, способи за десантиране. По никакъв начин не докарва до товароносимостта и полезността на любимата на сигурно милиони войници и работяги Виетнамка. Като оръжейна платформа не може да се сравни с допотопният БРДМ-1. За "2" и не повдигаме въпроса.
                Отделно впечатлява скоростта на усвояването му в армията. На въоръжение е от 20 години, а дебилите едвам миналата година получиха прозрение да му набутат хидравлични лебедки. От няколко години се зверят да го направят дизелелектроход, явно и това не върви.
                Какво показа в Югославия, сигурно мнозина са видели. Какво показа в Ирак всички видяха по телевизията.
                Така че ако позволите господа, возейки п ..., ъъъ ... мадами, въпросният таралясник работи изключително по предназначение! Иронията ви е неуместна!
                ))))))))))))))))))))
                А случая с Партизана е очевидно друг. След като са потопили мотора в рамата, явно се е наложило да сменят и геометрията на всичко, и сигурно даже кинематиката на нещо. Кабината е заминала назад, от каросерията е останало, колкото е останало... Ей го, и прилича на хамър. А дали авторите нарочно са търсили прилика, не знам, не съм чел повече за тая машина.

                Коментар


                • #9
                  Стефане днес гледах впечетляващо видео за хамар по дискавари и някакви англичани заявиха че това е най-добрия джип за пустинни терени.Той бил констоиран за тях изобщо си е за пустинята.То сигорно за това са го направили толкова голям.Там размера няма значение
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Недейте така го хули този хамър!По отъпкан и широк черен път няма грешка!Освен това можеш да спираш чат-пат да береш цветя,но край пътя!!!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      А! Тва е! Сполай ти брато, се не вдявах що мацките ми се цупят. Цветята бе, цветята! Да се таковам у дневалния...))
                      Аха, знам го тоя филм. И колко е сигурен, и как пази от мини. Виж коя година е сниман... Палячовци.
                      Много е добър в пустинята, много. Затова цял месец настъпление миналата година в Ирак, по CNN все ги показваха вързани по два на буксир зад камионите М-35. Прочее, връстник и конструктивен брат на Джугана, ЗиЛ-157...

                      Коментар


                      • #12
                        Така е, май френд! Заеби мангизите и им бери цветя!Особено блондинките много си падат по цветята!
                        К'вото и да говорим тука,питах моята секретарка(блондинка),к'во мисли за Хамъра на Слави,щото иначе "хамър" не и говори нищо и тя вика:"Страшен джип!Върха е!"
                        Ха иди и обяснявай предимства и недостатъци!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          diavol koleda

                          Преди време в една анкета B.Петров каза една мисъл за humer сега аз ще си позволя да го цитирам сигурен съм че няма да се сърди та ''hummer е като Титаник голям е хубаво вози лесно потъва и трудно се вади '' незнам какво повече трябва да се каже за поредната американска грандоманщина аз ;ично нямям какво да кажа ,а колкото до h2 на слави мерси и аман от паркетни лъвове
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #14
                            Е тва е, колкото за секретарка - блондинка и това е джип
                            Не ща да обиждам никого, ама дето разправяли китайците - докато ми се подиграва маймуната - добре, ама почне ли да ме хвали свинята...

                            Коментар


                            • #15
                              Това последното и го казах,ама не можа да го разбере.Сигурно ме мисли за много тъп!За нея хумор е само когато някой се спъне и падне.Другото са все сериозни неща!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X