Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В какъв диапазон на оборотите карате вашите ЦР-В ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Във какъв диапазон на оборотите карате вашите ЦР-В ?

    [QUOTE=emicha1;1845052]
    Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
    Еми ръчкай я твойта като бензинка,па си говорим!/QUOTE]

    Павле ,ми аз така и правя!
    Ама като се сетя сега,за 30г. каране, всички автомобили които съм имал с дизелов двигател /5бр. без камиона и служебните/ съм ги карал като във Ф-1 ,и никакви проблеми, иначе бензинките много ги галех, че все ядове като ги понастъпя /под секрет-не бяха Хонди/!
    Емич,оспамихме темата с тия дизели,факт е че бензиновата хонда иска високи обороти,еми нервен двигател,а ако някой с ІІ-ра генерация дизел,ме резне с 200 по магистрала Тракия,ще знам ,че си ти. п.п.почивка на хепи за по бира!За магистралата имам предвид.
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #17
      От: Във какъв диапазон на оборотите карате вашите ЦР-В ?

      Аз пък откакто турих газта, много жалея за клапаните и гледам да не влизам в 4000 об., а движа в диапазона 2500-3500, това за продължително каране де , изключвам потегляне и изпреварване. В този диапазон е и най икономична. Не помня мах. въртящ около 3600 об. ли беше да не ви излъжа, че не ми се проверява.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • #18
        От: Във какъв диапазон на оборотите карате вашите ЦР-В ?

        Благодаря за отговорите.Ще трябва да променя стила си на шофиране, съобразен с препоръките на всички, който ми отговориха.
        CR-V 2.0i RVSi 147PS

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X