Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Благодаря! С нетърпение чакам понеделник

    А за безавариините ... много, много, колко много ... "старата" 9-ка немА време да износи комплект гуми, 22000 мили за 2 години и половина
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Скука, 6 (шест) дни, ама точно 6 дни скука!

      edit: Ама бързо пиша, а?! Десет думи в минута!
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Точно вчера, бях решил да ви сръчкам, ама си отворих сам работа и пропуснах.
        А и тоя елемент Слави,от както купи Тойота на жена си ,сигурно само я ремонтира и няма време , да ни развесели с някой и друг въпрос .
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Да бе да, ремонти! Изкарал е некой лев с кем'рата покрай баловете, и сега затваря буркани с пачки
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Здрвейте,

            Един тъп въпрос:
            Магистрала, 140-150 км/ч + климатик ~ 15л LPG разход, нормално е нали?
            Иначе стандартно грацкото ми е 10л - 12л LPG.

            Благодаря.
            Honda CR-V B20Z 2001

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Мойта там някъде харчи при посочените от теб условия. Обаче градското ми е по-към 16, ти тези 12 как ги правиш не знам
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Здравей,
                12 ми е средноо за градско, минимално е 11 а максимално е 13 градкот. Извън градско ми харчи мезду 9.5 -12 при максимана скорост 120-130 като по голямото е с климатик. Един път ми даде 8 но карах с 80k/m около 200 км и ако е имало разлка в зареждането на газостанциите реалното е било около 9.
                Поздрави и благодаря за отговор, че св бях притеснил да неби нещо да се е пре цакало а тия дни ще покарам бая.
                Honda CR-V B20Z 2001

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  В града и моята гори 11 или 12, ама извън града под 10 никога немога да я сваля както и да я карам, на магистрала с 120-130 си пердаши пак 11-12
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Извън града ако е магистрала - 12-13, ако не е - 10-11, в града 14-15
                    Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                    Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Последните засечки от пътуванията показват 11.5, тва е магистрала с не повече от 120, в едната посока с климатик, малко извънградско, малко градско. След тва имам само извънградско и малко градско постояно с климатик и пак е 11,5. Днес сипах от ром петрол и резултатите поне за сега изглежда ще са по добри.
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Ми аз от толко' скука покрай тая кола си направих наследничка, та да се пофаля с успешното появяване на бел свет Сега ще видим тая хонда бива ли я за бебвоз
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Е.... браво,честито и най-вече, много да ви радва!
                          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Е, "от скука" е в кръга на шегата Ще ни радва, къде ще ходи, благодаря
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                              Е, "от скука" е в кръга на шегата Ще ни радва, къде ще ходи, благодаря
                              Като са малки радват виж за после е като с настройките на ГИ ... все нещо не е както го искаш да бъде!

                              Да ви е жива и здрава!
                              Honda CR-V 1-st Generation

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Някой, да е направил още някое наследниче от скука?
                                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X