Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
    Здравейте,
    Някой знае ли къде има ауспухджия който може да ми погледне ЦРВ-то?
    Благодаря предварително.
    Ам ти вече не сменя ли катализатора с .... някакъв универасален?!
    Там не са ли "ауспухаджии" или си го сменя сам?
    Аз също ще трърся някой по-кадърен мастор по тая материя та ме заинтересува въпроса ...
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Моят катализатор го сменях в Люлин, срещу пощата на 3-ти микрорайон. Човека е Uncle Dido в тойота форума (темата му е DIDO'S GARAGE), или Деян Желязков (Gushti Exhaust Systems) по фейсбука. На мен той ми сменя катализатора и ми се стори точен, пък и гледах, че сам си гъне тръби и си сглобява разни генерации, та може и да ги разбира нещата. Ако имате път натам или ви е удобно може да го преслушате.
      'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Здравейте,
        Не съм сменял нищо по оделителната система на ЦРВ-то.
        Люлин ми е малко далеч, но ако ненамеря по-близо ще се разходя до там.
        Благодаря за информацията.
        Honda CR-V B20Z 2001

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          ЕЕЕ-е-е-е Не!Тука нещо не е наред.Ко ша кайте бре!Вижте-товаhttp://fakti.bg/avto/118200-dobre-li...aign=firstpage
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Здрвей,

            Има бъг в софтуера. Трябжа да си пачнеш компа на CRV-то и сико е 6+.
            Ако те интересува горещо тука има млко инфо и един колега е писал вече до Хонда, че неговата е тъкава:
            http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95275
            Honda CR-V B20Z 2001

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Разбрах та Нектарчо,ама верно са се усрали този път.Всяко по ново нещо е по чупливо и по скъпо и по взискателно.Накъде отива този свят.Ами към еднодневките.Да не е от пластмаса този съединител та толкова да го варди софтуера.Не напразно съм се загледал и установил,че Хонда ЦР-В след 2006,хайде може и 2007г. т.е. да е със резервна гума отзад на багажника само до тази модификация ще купувам.Сега ще сменя баба яга I-ва генерация със втора и до там съм с Хондите.
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                ЕЕЕ-е-е-е Не!Тука нещо не е наред.Ко ша кайте бре!Вижте-товаhttp://fakti.bg/avto/118200-dobre-li...aign=firstpage
                Тия освен да са взели модела, който е само с предно предаване и въобще да не подозират това !
                HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  @Pavle това е пазарната икономика, намираш си крава, даваш и малко слама и после доиш. Всички автомобилни компанни печелят от резервни части. Ако си поръчаш всички части за да си сглобиш чисто нова кола от офицялния представител, ще ти излезе от 3 -6 пъти по скъпо отколкото да си я вземеш нова
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                    Не напразно съм се загледал и установил,че Хонда ЦР-В след 2006,хайде може и 2007г. т.е. да е със резервна гума отзад на багажника само до тази модификация ще купувам.Сега ще сменя баба яга I-ва генерация със втора и до там съм с Хондите.
                    Павка я раздуй към какво си се насочил бензин или дизел, а ако остане време прочети и това http://www.offroad-bulgaria.com/show...53#post2619253
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Ко да раздувам Бургасмеен!Есътесътвено, Бендзинь-ь-ь!Ръчка-лошото е че рядко ги внасят,само дизеларки са.Изпуснах една от Пловдив за 14 000- ноември 2005г.,за три часа.От тогава няма други.Има сега две една отново от Пловдив купувана тука от Бултрако,но е препродавана два пъти и нещо ме съмнясова и има една италианка в Сливен за 13 000 виси вече месец.Други таквиз 2005 или след 2005 до 2007 бенъдзин ръчка няма.Ама и не бързам,баба яга си оди арно пък в събота в снега на Вакарел си заслужи адмирациите,че не е високо повдигната лека кола,макар и със всесезонки гуми.Да ми е жива и здрава-Благодаря й.
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Чини ми се Павле, че дявола си няма работа ... я вземи първо да си отговориш на въпроса парите дет ща ги похарчиш отгоре за по-новото возило ще ти донесат ли отгоре същата разлика от това което ти дава баба яга?!
                        В случай, че размислиш и решиш, че живота е прекалено кратък за да го пропиляваш в робуване на материалното а пък неистово ти се харчи а не знеш за какво ... може да ми се обадиш ...
                        Honda CR-V 1-st Generation

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Първоначално публикуван от tzocho Преглед на мнение
                          ... а пък неистово ти се харчи а не знаеш за какво ... може да ми се обадиш ...
                          Па ли ша кръкаме бре!Мали-и-и-и ко вино имам-м-м-м!
                          имах и Toyota Rav 4 2006g.
                          Mitsubishi Lancer 2008g.
                          Honda CR-V 1998г.
                          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                            Па ли ша кръкаме бре!Мали-и-и-и ко вино имам-м-м-м!
                            Павле, нямах предвид виното, ... макар то да е част от хубостите на живота ...

                            Примерно бих вложил в ... пътешествия! Лошото, че аз нямам времето но ето ти светъл пример как го правят ... направо съм им фен.

                            http://kirill-anya.ru/trip.html
                            Honda CR-V 1-st Generation

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              http://www.youtube.com/watch?v=RL4-p5Ug-ZU Ето един клип където обясняват принципа на работа, на системата 4x4 при новото Цр-в. Има ли електроника,повече проблеми.Старата механична ,че излезе по-читава.
                              CR-V 2.0i RVSi 147PS

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Разбираемо ... за разлика от 90-те вече няма производител, който да иска продуктите му да имат дълъг експлоатационен цикъл!
                                Honda CR-V 1-st Generation

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X