Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    За последните мвсеци навъртях ~2000 км в гърция и полицаи видях само пред упревленията. Не са ме спирали колкото и подозрително да изглеждам.
    Honda CR-V B20Z 2001

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
      За последните мвсеци навъртях ~2000 км в гърция и полицаи видях само пред упревленията. Не са ме спирали колкото и подозрително да изглеждам
      +1
      Редовно мааам крачолите там и полиция съм виждал само при произшествия. Причините според мен там да има ред и без да е налице прякото присъствие на изпълнителната власт са запазените християнски и морални ценности от една страна и строгите закони от друга, ето малко инфо - цък

      Пешо, хубави фотки ... предизвикват към планове за пътешествия!

      ... Мене ма спира-а-а да ми прават забележка и се разминах само с предупреждение.Любезни ора,обясниха ми и за теглича,че ако не влача нищо глоба-а-а!
      Е-ее Павле, щтряя почерпиш ... ама ти си изглеждаш бая съмнително де!
      Последно редактирано от tzocho; 01-08-14, 20:42.
      Honda CR-V 1-st Generation

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        А нещо за големия талон - правиха ли се на интересни, или това го искат само за камионите?
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Преди два месеца като ходихме на Тасос, бяхме три коли едната от които служебен бус Виваро, на който пък на магистралата му се откачи маркуча на кулера и спряхме. Точно след 5 минути пристигна някаква тяхна кола отговаряща за сигурността по магистралите и ни предупреди да не излизат хора на платното. Как ни надушиха не знам, явно имат камери. Тогава бях със служебното CRV III със затъмнени стъкла фабрично и не е имало проблем. Обаче с мойта не бих тръгнал колкото и да ми се иска- десен волан, затъмнени стъкла, затъмнени стопове, теглич. Колегата Нектар къде ги е намерил тия чукари, по принцип от обиколния асфалтов път на острова си се откриват такива пейзажи че ти спира дъха. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7070538.jpg
Прегледи:1
Размер:86.3 КБ
ID:5603512 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7070539.jpg
Прегледи:1
Размер:207.9 КБ
ID:5603513 Ей от този манастир отсреща гледката беше уникална.
          Сега си мисля, че можем да си отворим една темица- "Къде закарах(ме закара) хондата"
          Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 02-08-14, 07:52.
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Здравейте,
            Чукари се намират лесно гледаш на чичко гогал мапс кой е най-високия връх пускаш навигацията до там и 100%си на черен път. Или си харесваш някое заливче (обиколкохме подщи всички на острова) и пак пускаш навигацията и караш.
            А каде закарах хондата днес ..... на едно язовирче в родопите, но заради дъжда тия дни на няколко пъти щях да затъна в калта. Много съм доволен от ЦРВ-то
            Honda CR-V B20Z 2001

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Спите, аа?!
              А чичо ви Краси буа нощни смени
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Не си само ти ,и чичо ви Дако е като тебе!
                ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                ТЕЛ;0876228770

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Нема начин, Кралицата има правнуци да храни
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Ама никакви ви нема ... нема на кой да се похваля, че днес покарах малко оффроуд.
                    CR-V-то се представи перфектно, при положение, че няма кардан и заден диф, доволен съм!
                    Това, докато паркирах извън пътя, пред нас

                    Утре сутринта пак ще опитам.
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      На предни гуми ли го кара бре Краси?
                      ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                      ТЕЛ;0876228770

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Само на предно е ... а бордюра един гооолям ... цял един инч
                        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Така ли работиш през нощните смени - да не те хване кралицата?!
                          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            А по ли е добре да работи в хоризонтално положение,по добре така.
                            ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                            ТЕЛ;0876228770

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Стига де ... и Я съм човек ... крайно време беше да започнат да ми плащат за НЕработата ми
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Абре,ти ги лъжеш,че работиш - они те лъжат,че ти плащат....... и тетака!
                                ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                                ТЕЛ;0876228770

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X