Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Този е голям фен

    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Е днеска вече се понакефих. Накой знае ли нещо за това животно http://www.cars.bg/c589235
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Попаднах на този клип и се сетих за това, че на CR-V 4x4-то му "включвало" късно

        HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
        Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Баси, аи напишете нещо бре, 3 деня отварям форума и все на едно и също място аи аз утре ще пиша кво е станало с полуоската, други ден ще пиша от къде съм заредил газ, по другата седмица ще пиша как съм натоварил багажа за морето
          п.п. Kaто стана дума за газ, тея газпром нещо много се дънят с газта последно време, нестига че колата не върви ми и гори много, аз се чудя що скапаната ланча по 10 в града не слиза тя от газта, оня ден нямаше къде и за зла или добра участ сипах на ОМВ а не обичам от тях, ем 9 на сто, вече няколко пъти от тях е 9, сипах пак на газ пром че свърши пред него и пак 10 аи да духат супата. Абе има ли газстанция след стара загора по магистралата вече ?
          Последно редактирано от zero; 21-05-14, 09:52.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Има ама е на OMV, намира се преди отбивката за Ямбол/Сливен. И мойта каляска сякаш дигна разхода
            -------Honda CR-V 128к.с.--------
            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              При нас пък намалиха бензина ... за същите пари ти дават по-малко
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                Има ама е на OMV, намира се преди отбивката за Ямбол/Сливен. И мойта каляска сякаш дигна разхода
                Има? на магистралата ? нова бензиностанция ? щото аз знам за едно омв на 30 км от пловдив и после вече чак на Бургас.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Zerooo zerooo, ти за гугъл не си ли чувал бре, ми само спамиш форума, ето ти: http://www.omv.bg/portal/01/bg/omv_b...imple_Article&
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Ми ко ся, не се коси. Нали трябва да пишемнещо в тоя под форум
                    -------Honda CR-V 128к.с.--------
                    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Aбре момци ми на връщане от бургаз има ли бензиностанции? или чак в пловдивско, казаха ми на Нова загора имало лукоил, верно ли?
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Здравейте,

                        На какжа цена е бензина при вас? При мен до блока е 2,35.
                        Веч съм минал около 1500км и ми харчи около 11 - 12 грацко.
                        Като си говорите за море и багажи, някои да знае някъв къмпинк с бунгала в гърция (по-възможност да не ми отрежат главата от кръста)
                        Honda CR-V B20Z 2001

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                          Aбре момци ми на връщане от бургаз има ли бензиностанции? или чак в пловдивско, казаха ми на Нова загора имало лукоил, верно ли?
                          Славчо, бива ли таквоз отношение "бургаз, малкото "б" го преживях, ама тия газове откъде ти дойдоха. След ОМВ-то дето си го цитирал вече има и един Лукойл на 299-тия километър отново посока Бургас. На ОМВ не разчитай да има газ, вече два пъти се опитвам да си пробвам късмета и все нямат гадовете. На връщане няма нищо още в новия участък тъй че си имай бензинец.
                          Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          На какжа цена е бензина при вас? При мен до блока е 2,35.
                          Веч съм минал около 1500км и ми харчи около 11 - 12 грацко.
                          Като си говорите за море и багажи, някои да знае някъв къмпинк с бунгала в гърция (по-възможност да не ми отрежат главата от кръста)
                          Колегата tzocho, май беше по къмпингуването в Елада.
                          Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 24-05-14, 16:23.
                          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Верно как съм го написал, питам аз къде спи редактора та не ми го е подчертал да го оправя хахахаха не знам що винаги го пиша с З на края хем си го знам че е С, за малката буква тва ясно вече мързела на шифта хахаха Ама Вие си ме знаете че съм по простичък и така си пиша завършил съм детска градина с изучаване на латински език , много полезно Тази сутрин обаче това ми хареса в една обява : "! БАРТЕР Е ВЪЗМОЖЕН НА ДРУГА ЦЕНА НАЙ-ВЕЧЕ ЗА SILVER WING 400-600 , T-MAX , КYMCO X-CITING ИЛИ DOWNTOWN ИЛИ ЯПОНСКИ КОЛИ СЪС ИЛИ БЕЗ ДОПЛАЩАНЕ ОТ МОЯ ИЛИ ВАША СТРАНА, НО СЪМ ОТВОРЕН И ЗА ДРУГИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА КОЛА, МОТОР, СКУТЕР ИЛИ ДЖИП. . . . . БЕЗ ДЕСНИ ВОЛАНИ И БЕЗ BMW, НЕЗАВИСИМО ОТ МОДЕЛА ! ! !"
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Здравейте,
                              Или никои освен tzocho не ходил в гърция ли само 5-6 души четем тая тема.
                              Копчето за прозореца на шофьора има ауто само за надолу нали
                              Honda CR-V B20Z 2001

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Моето копче е auto и в двете посоки.
                                И темата чета.
                                И в Гърция съм ходил ... ама ол инклузив ... не под звездите.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X