Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви пост: Привет и кратко представяне :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

    от гаража са .ще сложа други мерси за пожеланията подобно на всички

    Коментар


    • #17
      От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

      bochkata гледам че си от ловеч кажи тоя на газовите уредби верно ли е толкова добър.в плевен легенди се носят за него

      Коментар


      • #18
        От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

        Първоначално публикуван от dunhil Преглед на мнение
        bochkata гледам че си от ловеч кажи тоя на газовите уредби верно ли е толкова добър.в плевен легенди се носят за него
        Аз,не съм ходил при него,но колеги и приятели го хвалят!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #19
          От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

          Привет и от мен колеги! От две седмици се возя на красавицата която заради английския си дух ми докара някой проблеми с регистрацията но и подмених "лещите" и сега се движим из бургаските улици. Ето я и нея от птичи поглед че все забравям да я снимам отблизо. Октомври 99г., десен волан, мощността така и не разбрах каква е щото по талон е 98kw което е към 131 к.с което пък съответства на модификация RD пък някъде в талона май видях RD1 та ще се радвам ако някой ме ориентира. За сега съм оправил часовника, смяна на масло в дифа, смяна на филтър купе и въздушен. Ще описвам нещата които правя в съответните теми за да съм полезен и аз. Поздрави на всички.
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • #20
            От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

            Не е 98, а 109KW, т.е. 146hp.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

              Искаш да кажеш, че няма някаква междинна модификация така ли, щото като вляза да търся неща от сайта на Евро 07 и ми излизат три двигателя
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • #22
                От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                Ако мотора е B20B е 128 коня, а ако е B20Z е 146.

                Коментар


                • #23
                  От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                  Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                  Октомври 99г., десен волан, мощността така и не разбрах каква е щото по талон е 98kw което е към 131 к.с което пък съответства на модификация RD пък някъде в талона май видях RD1 та ще се радвам ако някой ме ориентира.
                  Съдеики по маската е 147коня. Ако снимаш двигателя ще я определим по точно предвид, че някои може да е сменял маската, което пък е малко вероятно.
                  Този люк много ме кефи, а и цвета е супер. Да си я караш със здраве.

                  Коментар


                  • #24
                    От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                    Искаш да кажеш, че няма някаква междинна модификация така ли, щото като вляза да търся неща от сайта на Евро 07 и ми излизат три двигателя
                    Няма междинна модификация. Не го знам какъв е тоя сайт.

                    Първоначално публикуван от lamercheto Преглед на мнение
                    Ако мотора е B20B е 128 коня, а ако е B20Z е 146.
                    След фейслифта 1999 (неговия) са 146hp. Почти навсякъде ги пишат 147hp, но 109KW са 146.11hp.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                      И аз така мислех колеги че са два варианта на мощността, но вижте тук http://www.euro07.bg/index.php като зададете търсене на неща за нашите колици излизат три модификации, може и от годината да е 1999 но като посочите модификацията с мишката и се показват параметрите. Мотора ми на външен вид е като 147 коньовите с равна височина навсякъде без ония стърчащи нагоре колектори както при 128 коньовия. Сори за тъпото обяснение, но иначе трябва да кача снимка от някоя обява
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • #26
                        От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                        Оупс, извинявам се колеги сигурно ще станат два поста но първия не е одоброн за да го редактирам. Сайта не е на Евро 07 а на драйв.бг
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • #27
                          От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                          ония стърчащи нагоре колектори както при 128 коньовия
                          Викат му жирафата.
                          Излизат некакви варианти, в каталозите на хонда излизат и вариант без 4х4 и с някакъв друг двигател. Май за щатите е имало някаква модификация. Из европа като че ли няма различни от тези две версии.

                          Коментар


                          • #28
                            От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Няма междинна модификация. Не го знам какъв е тоя сайт.



                            След фейслифта 1999 (неговия) са 146hp. Почти навсякъде ги пишат 147hp, но 109KW са 146.11hp.
                            109x1,35=147,15
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #29
                              От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              109x1,35=147,15
                              109 x 1.3404825737265416 = 146.11260053619304

                              1 kW = 1,359 621 73 hp (1hp = 0,735 498 75 kW) т. нар. метрична конска сила и се приема в почти цяла Европа. Ама японците не са в Европа. Така 109kW са повече от 148hp.

                              В повечето англоезични страни 1 HP = 0,745 699 871 582 270 22 kW, не че японците са англоезична държава

                              Общо взето hp е много относителна и остаряла единица за измерване на мощност.
                              Последно редактирано от silverfox; 24-10-10, 20:47.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #30
                                От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                                Общо взето и двамата сте прави. Няма еднозначно означение на конска сила и тя не се използва в системата СИ. Нямам представа японците в европа ли са или не и как си определят конската сила те техните кончета са по дребни ама доста жилави. Общо взето спора не води до някакви задълбочени познания в областа на любимите ни автомобили.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X