Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви пост: Привет и кратко представяне :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 1-ви пост: Привет и кратко представяне :)

    Здравейте фенове,

    От доста време имам регистрация тук. Признавам, че доста рядко влизам и чета, но мисля, че е крайно време да пропиша тук и да бъда по-активен, надявайки се да бъда полезен с обмяна на мнения, опит и информация.

    От около година и половина търкалям следния SUV/crossover/паркетник (или както там се нарича): '01 Honda CR-V, с двг. B20Z1 (147 hp)









    Живея и работя в София. Нагледал съм се по автомобилните форуми на празнословия, глупости, чесане на езици, сравнвния в стил "кой е по-по-най" и др. подобни простотии. Силно се надявам тук да е малко по-различно Смятам, че да се запознаеш дори само с един ценен и свестен човек на всеки 1000 срещнати по форуми и клубове - пак си струва времето и усилията!

    Поздрави на всички!
    Иво

    P.S. Ако темата не е за тука - моля да ме извините, още се ориентирам в разделите на форума.
    Honda CR-V, B20Z1

  • #2
    От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

    Колега,добре дошъл и поздравления за Хондата.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

      добре изглежда. чудно ми е че е с кожен салон а няма халогени. ако намериш и някой да затъмни задните странични стъкла ще стане още по-добре. А джантите откъде ги купи и за колко? пасват и много.
      Honda CR-V I 2000 г.
      0 осем 96 осем три 3 сто и 10

      Коментар


      • #4
        От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

        Красавица е , на мен повече ми харесват джантите на средните снимки. Да ти служи вярно и да не ти прави ядове
        -------Honda CR-V 128к.с.--------
        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

        Коментар


        • #5
          От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

          Първоначално публикуван от spoko Преглед на мнение
          добре изглежда. чудно ми е че е с кожен салон а няма халогени. ако намериш и някой да затъмни задните странични стъкла ще стане още по-добре. А джантите откъде ги купи и за колко? пасват и много.
          И на мен ми беше странно, че няма халогени, явно винаги са опция при избор нивото на оборудване. Не са сваляни/крадени, защото пластмасовите "тапи", сложени на мястото на халогените са си оригинални, с щампа "Honda" върху тях.
          Нооо - това вече е минало , ...снимките не са съвсем "пресни" - сега имам халогени, пасват и изглеждат добре, светят добре. Също така миналото лято сложих "3М" фолио (75% затъмненост, UV защита, ...бла-бла) на задните странични стъкла. Личи си на първата снимка ..Ето тук може би ще си личи по-добре:



          Джантите, с фабричния размер 15" са закупени нови от "Радиал", старите имаха козметични забележки и не ми харесваха особено, ама въпрос на вкус ...Има и други леки ъпгрейди - не ми харесваха фабричните светлини, минал съм през всички модели "яки" крушки на OSRAM, като: Cool Blue, Silver Star, All Season, Night Breaker. Тези последните според мен свтеха най-добре, но все ми се искаше още по-добре ...Сега съм с Bi-Xenon и в комбинация с халогените се ядва Отрязва светлинното петно, не заслепява насрещните (тествал съм го с приятели), разбира се светлината е мноого по-ярка и интензивна сравнена с която и да е халогенна крушка...Не е като фабричните ксенони на високия клас съвременни автомобили, ама за толкова пари - толкова Наскоро сложих и парктроник, че си е удобство за по-обемен автомобил. Дисплея на този парктроник всъщност е вграден в огледало за обратно виждане, което се "ъпгрейдва" върху фабричното огледало. Освен това в това огледало има и вграденo Bluetooth хендсфрий, което се свързва с GSM-a и позволява да си говорите спокойно по телефона, докато шофирате. Абе само кафе и свирки не прави, ама ще чакаме следващия модел
          Всички тези работи,разбира се са "глезотии", най-важното е машината да е здрава и да продължава да се държи така добре. Поле за ъпгрейди има винги

          Това е зсега, да не се отплесвам много.

          До скоро, ако имате въпроси и съвети - моля споделете
          Поздрави на всички!
          Honda CR-V, B20Z1

          Коментар


          • #6
            От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

            Kрасавица е! Със здраве да я караш!
            Имаш ли спомен колко струваше инсталацията на халогенките? Фаровете ги имам! Благодаря предварително!
            Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

            Коментар


            • #7
              От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

              Чудесна, дано да те слуша докрай
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #8
                От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                Първоначално публикуван от kalintry Преглед на мнение
                Kрасавица е! Със здраве да я караш!
                Имаш ли спомен колко струваше инсталацията на халогенките? Фаровете ги имам! Благодаря предварително!
                Инсталацията на халогенките е правена с жокер "помощ от приятел" по системата "хей ръчички - хей ги две!" - нищо не ми е струвало Кофтито е че се сваля бронята при монтажа (няма друг начин), добрата новина е, че бронята се сваля много лесно ...Вече започнах много да се блазня от мисълта някой ден да сложа ксенони и там (H3 са ми крушките в халогените)
                Honda CR-V, B20Z1

                Коментар


                • #9
                  От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                  Може ли малко информация за халогенните ,откъде ги купи.Благодаря

                  Коментар


                  • #10
                    От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                    хондата е супер.моита е 98г.ама къв споилер има отзад не е истина.ще качя снимки тия дни.имам въпрос ако някои може да помогне.предната крушка на габарита как се сменя.целия фар ли се вади или се свалят корите на подкалника

                    Коментар


                    • #11
                      От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                      Първоначално публикуван от dunhil Преглед на мнение
                      хондата е супер.моита е 98г.ама къв споилер има отзад не е истина.ще качя снимки тия дни.имам въпрос ако някои може да помогне.предната крушка на габарита как се сменя.целия фар ли се вади или се свалят корите на подкалника
                      Има описание на процедурата в Хонда форума. Успех!
                      Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

                      Коментар


                      • #12
                        От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                        Първоначално публикуван от dunhil Преглед на мнение
                        хондата е супер.моита е 98г.ама къв споилер има отзад не е истина.ще качя снимки тия дни.имам въпрос ако някои може да помогне.предната крушка на габарита как се сменя.целия фар ли се вади или се свалят корите на подкалника
                        Не се сваля фара, свалят се една две щипки на кората на подкалника, тя е мека и може да се избута малко така че да си освободиш място, сменя се крушката и се връща всичко обратно. Лесно става.

                        Коментар


                        • #13
                          мерси колеги схванах идеята

                          ето ви малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:30062010183.jpg
Прегледи:1
Размер:91.3 КБ
ID:5189108Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30062010185.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5189109Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30062010184.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5189110Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30062010186.jpg
Прегледи:1
Размер:168.6 КБ
ID:5189111
                          Последно редактирано от CarTest™; 30-06-10, 09:13.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                            Със здраве и без аварайно да ти служи!
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • #15
                              От: 1-ви пост: Привет и кратко представяне

                              Тези снимки,да не си ги правил,от някой небостъргач!
                              Направи снимки на цялата кола.
                              Пожелавам,много безаварийни и кални километри.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X