Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

    Колега silverfox,теглича изглежда много добре.Предполагам,че вече можеш да дадеш по-подробна информация,относно качествата му,с две думи доволен ли си.Само не разбрах от къде е закупен.Мисля,че моята броня е по широка и най-вероятно ще трябва да се реже.Някъде по фирмите,предлагащи тегличи бях видял,че при монтаж следва рязане.Дано не е така,защото не ми се разваля хубавата визия.

    Коментар


    • #47
      От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

      Купен е от тук. За качествата какво да пиша ... теглих ремаркета - държи се Ако съм недоволен ще е много лошо и ще се чуе веднага
      За рязането на бронята - звънях преди монтажа в сервиза на ЕМ-Комплект и оттам ми казаха, че задължително си трябва рязане и е трудно, но нито беше необходимо, нито пък трудно. Бронята се реже и с обикновен нож.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #48
        От: До: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

        Първоначално публикуван от bate_em4o Преглед на мнение
        Има колега,има!
        Отваряш багажника,сваляш решетката на лявата задна тонколона,сваляш и самия говорител и хоп-изненадка-букса за теглич!
        Само не знам дали има значение ляв или десен волан.Моята е с десен и буксата беше под лявата тонколона.
        На моето ЦРВ няма такава букса в лявата колона.Само изход за 12 волта.И в дясната колона няма.Сигурно защото е японско изпълнение.
        [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
        [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

        Коментар


        • #49
          От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

          Какво имаш предвид, като казваш японско изпълнение? Десен волан и 10 цифрен VIN, т.е. JDM, или просто е сглобявано в Япония, но е с ляв волан?
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #50
            От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

            Десен волан и 10 цифрен VIN, т.е. JDM.И е с климатроник и прибиране и разгъване до изходното положение на огледалата само с един бутон.
            [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
            [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

            Коментар


            • #51
              От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

              Значи ми спести разглобяването да търся букса. Моето CR-V е същото.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • #52
                От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                Зависи.Може при закупуването му като ново да е било заложено като допълнителна екстра.Разглобяването става за 15 сек. с една проста отверка.
                Ако няма букса-ще се извеждат кабели от стоповете.Аз съм го решил твърдо,ама да видим кога ще стане.
                [I]Honda CR-V B20B RD-1 JDM Auto 1998г.[/I]
                [I]Toyota Corolla 1,4 D-4D 2009г.[/I]

                Коментар


                • #53
                  От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                  Понеже трябва да добавя теглич към колата, а имам букса, се чудя дали може отнякъде да се поръча само окабеляване. Тоест, букса, която да влиза в оригиналната от единия край, а от другия да си е букса на теглича? Също така ще се радвам ако дадете идеи откъде да се купи теглич освен полски за 285 лева.
                  Vitara 2.0 V6
                  Honda CRV (Gen 1)
                  Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                  ВАЗ 2131

                  Коментар


                  • #54
                    От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                    Да се похваля днеска и аз успях да взема оригинален теглич за C-RV от обява в карс.бг . Идва със оригиналната букса за конектване във тонколонта обаче има и един отделен кабел които върви предполагам ,че е за маса ?! Теглича е разглобяем плюс ключалка само като гледам моето CRV явно ще трябва да се дупчи !? Ще пиша как е преминал монтажа дано всичко е наред ! Човека ми го е пратил с болтовете и всичко , свалено е от катастрофирало црв

                    Коментар


                    • #55
                      От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                      Колега монтира ли теглича. Може ли сника да качиш и аз си търся теглич от две части

                      Коментар


                      • #56
                        От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                        Отдавна съм го монтирал ! Ще направя снимки и ще ги пусна !

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                          Ето български вариант на евробукса. Подредена е по горната схема от ляво на дясно. На 2 54G - допълнителна светлина за мъгла.
                          Е защо не се показват снимките като са по малки от изискванията за размер?
                          Последно редактирано от Stambo_; 04-03-13, 00:01. Причина: за да се покаже снимката

                          Коментар


                          • #58
                            От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                            Успях да кача малко снимки в
                            Какво направих по Хондата днес

                            Проблема с качването на снимки се оправи от самосебе си.

                            Коментар


                            • #59
                              От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                              Имам хонда црв 2005г.
                              Когато закача колесара и натисна спирачката ми гори 15А предпазител на който е вързан клаксона, круиз контрола и стоповете
                              Някой може ли да помогне със съвет. Не мога да открия в книжката, която на всичкото отгоре е на немски, каква консумация има
                              в тази верига. Стоповете са 3 по 21w и на колесара два по 21w , за другите консуматори във веригата нищо не намерих.

                              Коментар


                              • #60
                                От: CR-V има ли букса за светлини при монтаж на теглич

                                Провери си ел.инсталацията на ремаркето, всичко - крушки, кабели, букси. Обърни внимание и на буксата между колата и ремаркето.

                                Ако си купил колата с готова инсталация за ремарке, има вероятност системата да е направена, така че при закачане на ремарке да се изключват задните светлини на колата. Прави се ако теглиш каравана, при натискане на спирачка, или включване на мигач да не се отразява светлина от каравата и да те заслепява. Ако е така, може инсталацията на твоето ремарке, въпреки че е изправна, да не е съвместима с тази система за защита.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X