Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2.0 I-VTEC - 156 кс - на Хонда Акорд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 2.0 I-VTEC - 156 кс - на Хонда Акорд

    Ау-у-у!Чи кво са 13 бензин в града бре.Ми по нормално от това на къде.ЕЕЕ-е-е!Излагате се!

    п.п.И-и-и вече не се нарича градско каране,а се нарича моточасове работа на ДВГ-то!т.е. 3,5 км. за 40 минути-това градско ли е?
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #32
      От: 2.0 I-VTEC - 156 кс - на Хонда Акорд

      Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
      Благодаря ви колеги за мненията, много ми помогнахте в избора.

      Акорда е супер кола. Даже е много супер. Автомата е съвършен, смяната от перата на волана е моментална, има режим за каране само на ръчни и поведението и триковете са на 90 процента като с ръчна ск кутия.

      Ставам луд фен на Хонда. Само който не се е качвал не е разбрал какъв дух има в тия коли. Няма нещо лукс или глезории но не ти се слиза от нея.

      Двигателя на мене лично ми е малко слаб. Субективно 150 те коня на дизела са много повече от 150 на бензина. Разхода в града е плашещ. Извън градско 500 км подбалкански е 7.7 на 100км.

      Скорости от 140 и на горе не се усещат, става за магистрала и дълги пътувания без спиране. Много е тиха.

      Нещо ми тропка в окачването или в главата но го следя внимателно.
      Колата както и да изглежда е много по-малка като багажно пространсто от Пасат, Авенсис, Волво. Който търси голям багажник не е за него. Но е много по-ергономична на предните места. Учудващо напредничаво мислене в тия Японци за 2008 година модел.
      Здрасти колега, това което си споделил за твоя чисто нов акорд като усещане е в пълна сила и за хонди на 14 и повече години. Усещането е такова все едно току що е излизат от завода. Ако приемем че градския разход е относително нещо, определено извънградския и то извън магистрала ти идва доста по-висок спрямо заводските данни. Да не би да е било със серия от изпреварвания? Не знам едно време се "разработваха новите двигатели" с времето не знам колко е в сила това за съвременните.
      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X