Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем след слагане на газ HR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем след слагане на газ HR-V

    Ако са я регулирали само на място - не са я регулирали.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      От: Проблем след слагане на газ HR-V

      Първоначално публикуван от borkir Преглед на мнение
      От този сервиз ми казаха ,че проблема ще се оправи като ми сменят за 1000 лева половината части.Тези били менте а техните оригинални.
      Вероятно са прави. Газифицирали са всичките ми коли до сега и нямам забележки.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #18
        От: Проблем след слагане на газ HR-V

        Регулираха я докато караха колата,според тях всичко било в норми, но колата продължава да прекъсва.
        0878535960-Боби
        YAMAHA WR 400
        MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
        SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

        Коментар


        • #19
          От: Проблем след слагане на газ HR-V

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Вероятно са прави. Газифицирали са всичките ми коли до сега и нямам забележки.
          Не са прави - и майка им не е права!
          Тамоната си работи чудесно, стига да се инсталира и регулира коректно.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            От: Проблем след слагане на газ HR-V

            Първоначално публикуван от robocop
            Тогава нека да си му прекасва!
            От това може да прекАсва москвич и производните му. Човекът има истински автомобил, чиито производител е написал, че хлабината между електродите е 1.1мм.
            Ако смяташ, че си по-компетентен от Хонда, пребегай до Стокхолм, да си получиш Нобеловата награда.
            Човекът има проблем с настройката на газовите времена в определен диапазон. Това се регулира лесно и просто с компютър и човек, чиито познания надскачат чукчето и наковалнята на газ69.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              От: Проблем след слагане на газ HR-V

              borkir, писал си и в червения форум на Хонда, май! Там има хондаджия, компетентен газаджия от Благоевград - KRING. Свържи се с него за настройки "на газовите времена в определен диапазон" Успех!
              Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

              Коментар


              • #22
                От: Проблем след слагане на газ HR-V

                Първоначално публикуван от borkir Преглед на мнение
                Проблемът е следния,след като сложих газов инжекцион се появи едно неприятно прекъсване при 2500-3000 оборота и скорост и скорост 70-80 км.Ходих в сервиза където я монтираха стоя цяла седмица и не можаха да отстранят проблема.На бензин всичко е наред.Ако знае някой читав сервиз за газ в София да сподели.Благодаря предварително.Колата е HR-V 2003 1,6 16 105НР.
                Кога е монтирана газовата? Лятото или Зимата ? И от кога е проблема? От самото начало(веднага след монтажа),или се появи като стана студено?

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем след слагане на газ HR-V

                  Газовата монтирах преди един месец,проблемът се появи веднага след монтажа,последваха един куп настройки от газаджията ,които бяха безуспешни.Вчера ходих до София,обиколих 3-4 сервиза и всички решават проблема с нов комп.Казват ,че Тамоната била бедна на настройки и не могла да се настрой при Хондата .Предлагат ми най-различни варианти,български BSM,lovato и т.н.Май ще си карам пак Паджерото,тази газ ми дойде малко в повече. Относно разхода единствено се оказах доволен ,иначе до сега да я бях разкарал хондата.
                  0878535960-Боби
                  YAMAHA WR 400
                  MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                  SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем след слагане на газ HR-V

                    Ами щом си я монтирал преди месец значи е гаранционна!А щом този , който я е монтирал не може да я настрои да работи коректно - да прави ресто на мъните и да си я взима!!!Има поне десет модела ГИ, които работят супер на нашите Хонди.И поне още толкова читави майстори!
                    Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                    Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем след слагане на газ HR-V

                      Проблемът е ,че не ще да връща парите.Оплаках се до всички инстанции ,но все пак сме в България.За да си спестя нервите и някоя условна присъда ,например за побой върху газаджия,реших да търся някой компетентен да може да я настрои .Оказа се ,че всички ми предлагат едно ,да сменя компа.Но търся някой който наистина да сложи работеща и подходяща за колата система.
                      0878535960-Боби
                      YAMAHA WR 400
                      MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                      SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем след слагане на газ HR-V

                        Тамоната има предостатъчно настройки. Един от най-безпроблемните.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем след слагане на газ HR-V

                          Първоначално публикуван от borkir Преглед на мнение
                          Проблемът е ,че не ще да връща парите.Оплаках се до всички инстанции ,но все пак сме в България.За да си спестя нервите и някоя условна присъда ,например за побой върху газаджия,реших да търся някой компетентен да може да я настрои .Оказа се ,че всички ми предлагат едно ,да сменя компа.Но търся някой който наистина да сложи работеща и подходяща за колата система.
                          Не трябва да се примиряваме с некадърността! Не може да се плаща за некачествено свършена работа и да не ни пука... Викай ако трябва TV, агенции за права на потребителя и им направи най-яката "реклама". ТИ ИМАШ ПРАВА!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проблем след слагане на газ HR-V

                            Имаш ли кабел за настройка,знае ли някой дали е фулгруп.Какви са бензиновите времена на празен ход ,колко ома е рейката,колко са дълги маркучите от дюзите до колектора и колко им е вътрешното фи

                            П.п Бсм са майстори на хонда..
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проблем след слагане на газ HR-V

                              нула осем девет девет шест пет четири 333, звънни ми , ще ти кажа какво да правиш
                              Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                              Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проблем след слагане на газ HR-V

                                Първоначално публикуван от borkir Преглед на мнение
                                Проблемът е ,че не ще да връща парите.Оплаках се до всички инстанции ,но все пак сме в България.За да си спестя нервите и някоя условна присъда ,например за побой върху газаджия,реших да търся някой компетентен да може да я настрои .Оказа се ,че всички ми предлагат едно ,да сменя компа.Но търся някой който наистина да сложи работеща и подходяща за колата система.
                                В кой сервиз ти я слагаха ?
                                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X