Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най после и аз да се похваля

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най после и аз да се похваля

    тц тц тц тц, голф трябваше да си купиш
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • #17
      От: Най после и аз да се похваля

      Първоначално публикуван от stoyan_likoto Преглед на мнение
      Колега , това /смених го със съшото / някаква шега ли е или аз не схаванах ? Поздрави.
      Браво..,много добре е станало.., и... не се шегувам,мойто е почти същото(само е малко по-късо)!Предполагам че сега..,погледната колата от страни те кефи повече (няма го този увиснал израстък по средата на джипката ,така нареченото "средно гърне"),а за клиренса да не говорим..! Успех!
      SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

      Коментар


      • #18
        От: Най после и аз да се похваля

        Колега " Zero " не ми се сърди , дето казва един колега : " на сърбела майката му е чесането" та и аз да се почеша . А колкото до голфовете -минах и от там . Но който веднъж се е качил на японец , никога не слиза от там. Този е четвъртия в списъка и втория в гаража. Поздрави!

        Коментар


        • #19
          От: Най после и аз да се похваля

          А това повдигане дали няма да подгрява неприятно каросерията отдолу? Особено в градски цикъл, лятото като не се и обдухва.
          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

          Коментар


          • #20
            От: Най после и аз да се похваля

            Не. тя до там е бая охладена вече. Пък и винаги може да хакне едно парче изолация над тръбата.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

            Коментар


            • #21
              От: Най после и аз да се похваля

              Първоначално публикуван от stoyan_likoto Преглед на мнение
              Колега " Zero " не ми се сърди , дето казва един колега : " на сърбела майката му е чесането" та и аз да се почеша . А колкото до голфовете -минах и от там . Но който веднъж се е качил на японец , никога не слиза от там. Този е четвъртия в списъка и втория в гаража. Поздрави!
              Сега един съвет от ловец,а не офроудър.Начеса си крастата браво!Сега не ходи по пътища където можеш да чуеш първото кръц отдоло и това да е генерацията.Сега вече ще е кардана,а там изправяне,резане и заварки не стават.Успех и послушай колегата "хондаексплоиер"особенно ако и слагаш газ,сложи изолация към купето!
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар


              • #22
                От: Най после и аз да се похваля

                За черни пътища си имаме дядо Мишу (паджеро 1) ,който се държи подобаващо за годинките си. А колкото до изолоцията,работи се по въпроса

                Коментар


                • #23
                  От: Най после и аз да се похваля

                  Не знам тук ли,да пиша или някаде другаде,но имам едно питане към по-запознатите . Предстои ми обслужване на колата и моля, да ми препоръчате каква марка антифриз да налея ? Благодаря предвапително !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Най после и аз да се похваля

                    Първоначално публикуван от stoyan_likoto Преглед на мнение
                    Не знам тук ли,да пиша или някаде другаде,но имам едно питане към по-запознатите . Предстои ми обслужване на колата и моля, да ми препоръчате каква марка антифриз да налея ? Благодаря предвапително !
                    Марката не е от значение,а цвета!Зелен за Хонда!
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар


                    • #25
                      От: Най после и аз да се похваля

                      преди две седмици сменях термостат и сложих и нов антифриз I.G.A.T. Литър и половина концентрат е към 15 лева.
                      Honda HR-V 4WD D16W1

                      Коментар


                      • #26
                        От: Най после и аз да се похваля

                        Благодаря, Ви за отговорите. Парите не са от значение, а ме притесняваше, че по програмите излиза някакъв "специялен флуид" .Поздрави .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X