Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НС 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НС 2011

    За съжаление колеги с Вас сме общо 4-ма,аз,един колега чак от Тутракан, и вие двамата!Ако сте навити да организирам,но то за 4-ри резерваций и организация не се иска,места свободни бол!Всеки да ходи ако поиска,няма да е върнат!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #17
      От: НС 2011

      Първоначално публикуван от mar_651 Преглед на мнение
      Pavle,какво става? Ще има ли среща в Старосел и кога? Няма време....
      Какво ще кажете за това-CR-V 1,2,3 всички събери? -ето я истинската тема за срещата,за съжаление до празника 06.09.2011г. никой не се обади за заявка,а за 4-ри човека е смешно да правим заявка?Може да е за добро,аз не съм се отказал,но в суматахата не сме прецинили и датата 17 и 18-оказва се че 17.09.2011г. е работна,на всичкото отгоре Всички предлагаха септември,а той е бъкан от празници и почивки.Ако Ви кажа за 22-ще кажете,че а имаме си планирани неща,еми така е,ако иската давайте предложения,обаждайте се,четете-ще го направим бе,но никой не се обади и темата ми хвана прах и паужина.Все пак се радвам,че има момчета като Вас дето не са забравили.ХАЙДЕ МИСЛЕТЕ ОТНОВО-нито винарната ще избяга нито маршрутите.Ние да сме здрави!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • #18
        От: НС 2011

        Павле ние сме навити дето пишем по темата. Аз на zero му писах на skype че сега празници има хора имат и ученици тъй че ще стане само търпение се иска. Иначе си прав не че не можем да се съберем четирима ама не е това идеята нека да дойдат повече събратя!!!
        Въображението е по важно от знанието!

        Коментар


        • #19
          От: НС 2011

          Е па и събратки да доидат нема ги върнем
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #20
            От: НС 2011

            Първоначално публикуван от big bag Преглед на мнение
            Павле ние сме навити дето пишем по темата. Аз на zero му писах на skype че сега празници има хора имат и ученици тъй че ще стане само търпение се иска. Иначе си прав не че не можем да се съберем четирима ама не е това идеята нека да дойдат повече събратя!!!
            Правилно сте схванали идеята колеги,колкото повече хора толкова по весело и толкова повече проблеми и решения ще намерим.Аз не бързам,предлагам Вие сте на линия,рано или късно ще стане,па ако ще да е само от пловдивския регион!
            имах и Toyota Rav 4 2006g.
            Mitsubishi Lancer 2008g.
            Honda CR-V 1998г.
            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

            Коментар


            • #21
              От: НС 2011

              Я да посръчкам тая тема че нещо я позабравихме. Хаиде колего пишете тука кога, кои, каде. Давайте идеи за дата или пък място ако не ви харесва Старосел.
              Въображението е по важно от знанието!

              Коментар


              • #22
                От: НС 2011

                [QUOTE=big bag;1627548]Я да посръчкам тая тема че нещо я позабравихме. Хаиде колего пишете тука кога, кои, каде. Давайте идеи за дата или пък място ако не ви харесва Старосел.[/QUOTE
                Няма,колега,няма интерес,всичко се е свило,ако знаеш какво трасе около 10-15 км съм подготвил,леко екстрем,леко водица и накрая само било с гледка чак до тепетата на пловдив,а ако има дъжд,е тогава ще стане страшно....!Виж на тебе,дори ще е по удобно от на мене-ти си на 50 км от там,но акоимат колегите нещо друго предвид аз съм готов-само да предложат.Никога не съм държал и казал да е само Старосел!Но други ден се открива едрия лов-ура-а-а-а!!!Наслука на всички ловци!!!
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X