Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

    Здравейте,
    понеже CR-V-то го купих с монтирана обикновена газова уредба LOVATO реших да я сменя с газов инжекцион BRC. Някой може ли да ми препоръча добър сервиз за извършване на смяната в Пловдив или евентуално София.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

    Е те тоя джигит кара с инжекцион BRC ако се не лъжа.
    http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=16662
    От пловдив е ама май го е слагал в София. Мога да го разпитам.

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

      колко ще струва преработването и заслужава ли си. сега не е ли добре с обикновената газова уредба
      Honda CR-V I 2000 г.
      0 осем 96 осем три 3 сто и 10

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

        Ще е по-евтино от монтиране на нова такава, тъй като имам монтирана бутилка и прекарани тръби до двигателя. Трябва да се пробият колекторите за дюзите и да се настрои компютъра.
        Тъй като безпроблемната работа на газовия инжекцион е в права пропорционалност с кадърността на монтажа, искам да намеря сервиз, в който си разбират от работата.
        Сега на моменти има проблеми с оборотите на празен ход и колкото повече гледам плочката и принципа и на работа, толкова повече искам газов инжекцион Първо мислех да сложа само ламбда контрол на газта, но реших да действам кардинално.
        @Deian_g - ще съм благодарен, ако колегата сподели къде е монтирана и дали е доволен.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

          Много важно е при пробиването на колетора за монтажа газовите инжектори колектора да се свали и така да се пробива и хубаво да се изчистят стружките ,защото
          ако попаднат стружки надолу може да се залепят на клапаните или леглата и много бързо ще ти заминат клапаните!
          [B]CR-V 1998 128кс. Automatic.[/B]

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

            Доволен е мисля /до колкото може да е доволен от някои дет ти човърка колата/, сега ще го пратим да сподели ако е склонен

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

              Takaaa да запретна ръкави че писане ме чака ама ще опитам да съм кратък Правилно си се насочил към БРЦ наистина за 17 месеца дето я ползвам просто съм забравил че такава съществува, естествено с некои лекинки недодялани изпълнения при монтажа които не са по вина на БРЦ а по вина на монтажнците След моя намеса както обикновенно се случва след всеки маистор колата отдаван е ОК
              Аз монтирах моята в София до моста чавдар се намира софия газ комерс на гърба на някво кино се пада. Към монтажа в коша нямам забелжки момчетата се стараха много, направиха я както аз бих я направил това ми хареса онзи обаче дето ми монтира бутилката лекинко си остави ръцете но ти тоз проблем няма да имаш.
              В пловдив ти препоръчвам да отидеш направо в офицялния сервиз би трябвало да разбират поне аз съм доволен от тях щото на 2 рата седмица от монтажа се наложи да ходя гаранционно в сервиза за дефекна бутилка, имаше шупла и миришеше в колата. Смениха я и то я направиха както си трябва, а за монтажа в софия просто едва сдържаха смеха си.
              Един съвет при монтажа, незнам от къде сега ти е хваната водата за подгрев на изпарителя но в НИКЪКЪВ СЛУЧАИ!!!! като ти слагат ГИ да не даваш да ти я хващат от баипаса на главата дето отива при термостата (едно малко U - образно водно съединение) което играе изключително важна роля за корекна работа на термостата, веротноста да си прегрееш колата е огромна!!! факт е че на Деан колата няма проблем с това но всички 8 от 10 хонди имат тоз проблем. маисторите им е много удобно да решат че тоя баи пас е ненужен и просто да го махнат и да закачат там изпарителя. Ако и твоя е там вързан възстанови си оригиналната връзка и хванете вода от подгрева на колектора, верно иска преходници-умалители и малко по бавно се сгрява изпарителя но нямаш никви дертове, ако някои маистор посмее да ти каже че там дебита е малък и няма да ти топли изпарителя ми го прати да му стопля кухата тиква.
              Това е от мен ако има още нещо свиркаи Ако решиш за софия газ комерс кажи да се обадя на шефа тои ми е приятел и би трябвало да се отнесат по внимателно с тебе. Не споменаваи само че се оплаквам от монтажа на бутилката явно толкова си можеше момчето
              Хаиде като я качиш похвали се как е, и после ако ти доиде на ума да си правиш щора на багажника.... моята води класацията в един руски саит
              Последно редактирано от zero; 03-01-11, 19:51.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                ......... и после ако ти доиде на ума да си правиш щора на багажника.... моята води класацията в един руски саит
                Аз май отдавна съм ти я харесал, ама незнам дали е същата, интересуваме дали не се огъва много тая конструкция
                Прикачени файлове
                -------Honda CR-V 128к.с.--------
                "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                  Тука сериозно ме замисли дали да ходя в София Газ Комерс или в Пловдив в официалния сервиз. Така или иначе ще имам време към края на месеца, така че като реша ще ти пиша, че трябва и да се черпи
                  А моята щора ще е напролет, че сега зимата не ми се занимава.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                    Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                    Аз май отдавна съм ти я харесал, ама незнам дали е същата, интересуваме дали не се огъва много тая конструкция
                    Да моята е , ам не се угъва има една срита таина между ламелите между трите платна има малки джобчета в които са пънати 3 алуминиеви пръчки, които я държат да не се огъва инак пълнежа които е наи обикновена ламперия в никъв случаи няма да издържи, направо ще се сгъне като макарон Така обаче щората става много лека и удобна. В по късен етап махнах последната ламела и я замених с паркетна дъска щото дупнах две дупки за тонколони а в пвц ламерията нямаше как да ги захвана макар че сега като се замисля е имало начин но както и да е, с тая дъскка щората бая си понатежа в тая си част и взема да се гъне та сложих още една алуминиева тръба под самата дъска за да я държи изпъната Дано съм ясен, наи се изложих и си признавам обаче със тея лепки и дето са като капаци на джобовете за ламелите, не стана много красиво с тях сигурно може да се измисли и по елегантен начин
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                      НИКОГА не ходи в БРЦ в дружба. Там има само едно разбрано момче - Юри, за съжаление, макар, че е нещо като шеф на останалите, не успява да спаси клиентите от работата на екипа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                        Колега,отново ще напиша защото май не успях да натисна правилното копче и не знам дали се е видял отговора ми,че нямам време да чакам модератора.Моята уредба е газов инжекцион BRC,монтирана в сервиз "Фагу" Пловдив,"Асеновградско шосе".Собственик е Димитър Янаджиев,който също има Хонда CRV със същата газова уредба.При него съм слагал общо четери газови уредби на четерите ми предишни автомобила, и всички са били перфектни.За около година и половина съм изминал около 12000 км,без никакви проблеми.Преди около седмица за пръв път /след монтажа/ отидох в сервиза за диагностика и всички параметри бяха отлични.Качеството на монтажа е страхотно.Бутилката е 29 литра и не се налагаше да се преправя масичката или нещо друго,всичко си пасва,като заводско.Ако проявиш интерес,мога да ти предоставя по-подробни данни.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                          Даи цена, колко излиза монтажа на БРЦ при него, и на мен пък лично ми кажи в тая 29 литрова колко газ успяваш да напълниш моята е 27 и повече от 19.5 никога не влизат. А и още нещо когато ти свършва газта и колата сама трябва да мине на бензин а точно тогава се случи ти да ускоряваш забивали ти нос и чудили се 5-6 секунди докато се сети че трябва да мине на бензин? Маи се отклоних от темата сори ама нали БРЦ ни влече
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                            Намерих им координатите - благодаря!

                            ПС - някакви мения и впечатления от газови инжекциони BARDOLINI?
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте сервиз за монтиране на газов инжекцион BRC

                              Само положителни съм чувал но нямам наблюдения, заволи също и АГ зенит
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X