Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    дедо попе, хората вече Ви го намекнаха, но аз ще карам направо! Никакъв дедо не сте - дедовците в тая страна са грамотни! И поп не сте - поповете знаят да пишат правилно! Все едно пишете на латиница - някои му викат неуважение... Съжалявам за off-a, но не се сдържах!!!
    Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Здравей !!! и аз този път ще карам направо, всеки пише както си иска тва първо и второ ако на некой нещо не му аресва към админите, нали така !!
      Последно да кажа, че много вишисти (умни и знаещи работат на пазар кирков и не само там) та ти ми кажи след реалната ситуация на умни знаещи и можещи кое е по важно ?
      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от дедо поп Преглед на мнение
        Здравей !!! и аз този път ще карам направо, всеки пише както си иска тва първо и второ ако на некой нещо не му харесва към админите, нали така !!
        Последно да кажа, че много вишисти (умни и знаещи работат на пазар кирков и не само там) та ти ми кажи след реалната ситуация на умни знаещи и можещи кое е по важно ?
        Колега дедо поп, ... написаното за разлика от казаното остава и колегите единствено с добри намерения ти намекнаха да се списва грамотно в този форум ... не за да те обидят!
        По въпроса за реалната ситуация ... на мен ми прилича на кенеф в който сме се докарали дотам, че да гледаш как на някой вече му се налага да лапа лайната докато на теб все още са ти под брадата ... не е за хвалене!
        По въпроса за термометъра ... съвета ми е да не си режеш таблото щото утре може да ти се скапе или да ти дойде друг акъл ами му намери подходящо място и си го лепни с двойно лепящо тиксо.
        Жив и здрав!
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          tzocho за първото не се сърдя на никой за мойте грешки, тъпо е когато некой се мисли за по умен ...........
          за второто май така ше направа със чесовника, и благодарско

          п.п. За тези които не знаят, аз съм от северозападнала бг. ......!!!
          HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            п.п. За тези които не знаят, аз съм от северозападнала бг. ......!!![/QUOTE]

            Това обяснява всичко
            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Дедо Попе, сподели от къде си точно, долових специфичния диалект за вашия край тъй като имам роднини оттам. При вас наистина е трудно да се редактира словесно, но не вярвах че се отразява и на писмеността.
              Инак по повод на часовника, търси нещо с подсветка тъй като това което имаш предвид мисля че няма да ти свети в тъмното.
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Офт."Колеги,какво Ви става с тази граматика!Имаше такава тема за правописа и беше заключена.Е! И аз напоследък се лигавя,като иронизирам или се гъбаркам по Пернишки-"науи"т.е. "нали" и др.ама нали тука пишем и за разтуха.Какво толкова е написал колегата "дедо поп" дето да не се разбира.Вярно звучи малко "сеуияндурско" или "селяндурско","...май така ше направа със чесовника...,но не е насочено към никого.На мене даже ми е весело.Добре,че не пишат тинейджъри тука,че ако почнат при съвременните форми и чуждици и съкращения нищо няма да разберем.Хайде малко по весело,ще го изядете колегата...Сига Дедо попее-е-е фани гу лепни някъде този часовник и не прецаквай колата.Припои си стария,за да започне да ти всети,а този го лепни както "Чочо" те е посъветвал.Аз също съм си лепнал един такъв,малко по модерен дизайн от твоя,ама като за 20 кинта толкова.Датчика съм му го изкарал под кората на калника и от там хваща външната температура.За през ноща от време на време светкам лампата на плафона и виждам.Проблем няма!
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Колеги Здрейте!!!
                  Относно чесовника, поръчах го тва преди не знам колко време и още го чекам, а за оригинал нема бре, обикаям насекде, откачам не знам колко чеса и колко градуса стана таа сутрин, гадно но фак..т !!!
                  За диалекта само да питам те тия те колеги къдет не ги кефи: абре момци като глеате Гацо по ТВ то ви кефи нали, а моя диалект е къде къде по семпъл, немооо ви разбера, не че искам и после аре наздраве, а койт не моо пие да пее и тва е и да кажа Враца от те тукате съм !
                  HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Блажиш ли, блажиш ли Дедо Попе?! Я не моа разбера оти си писал у темата "Що направих по Хондата", га още нищо не си. Требе нова тема "Що сметам да направа у хондата". Па те тва дека си го поръчал у наше село има много, що го чекаш толко. Он го има и тука у интернето. И нема се сърдиш на апапите тука, оти тия са нередовни.
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Хахахаа е те сеа се разбрааме, я у интернето съм го поръчал, ама не иде, експлорер абе да те питам нормално ли е да купа джипката за 7 бона преди два три месеца и днес под чертата да пише 9,200 , некакси много ми се види? Един списък се едно си одил на кръчма с приятели и касовата бележка после дълга та нема край
                      Та по същество, сложих лед светлинки, мигачи, габарити и сега свети като елха, обаче много бръзо премигват, та ша ода да слагат некво реле мисла се казва тва, а за тва чесовниче със термометъра, мисла да го вържа директно към колата да свети кат се палне габарита.Ако некой има идеи без значение кви да сподели моля....

                      п.п.И благодарско на абселютно всички за разбирането
                      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        така е с чертите, аз като им викам че моята струва 8 те се мръщат, ама не правят сметка че черти нема после поне няколко години За мигачите, трябва съпротивления да се сложат инак релето си мисли че крушката е изгоряла щото диода нема съпротивление и за тва мига бързо, макар че читавите диодни крушки си имат резистор вътре и нема дерт с тях, ма то кви си взел такива не те знам
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Па не знам, нещо да си не съгрешил,та се дуе сметката? Тия диоди дека си ги турил, бъркат инсталацията и оная оти не е улава мисли, кат да имаш изгорела ламба, та мигат бърже. А чесовнико, не иде ли и он с мущук за запалката, та се кахъриш де да го вържеш?
                          Слави аз мисля, че съпротивлението ако е последователно вързано няма да оправи нещата, щото за да мисли че има изгоряла лампа значи че тока на веригата е намалял, така както става като изгори лампа от свързаните успоредно няколко. По скоро трябва да увеличи тока успоредно на диода тъй като неговия е малък, което пак става със съпротивление, но успоредно свързано.
                          Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 25-10-14, 20:33.
                          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Дедо попе,
                            Мойта Тухла е като твойта само, че синя. На третия месец като сложиш чертата, вече всичко и беше 6+ и LPG, от 6.4 бона стана 10,5 бона .
                            Ако искаш всичко да ти ок си плащаш, ама караш спокойно.

                            Упех с мигачите и пиши какво е станало че аз съм се замислил да сменям всичко с диодно.

                            По-темата. Още не съм сменил гумите, че нямам време(някои знае ли от коя дата ще съм престъпник за това че не съм ги сменил?), но си намазах предното стъкло с X-Ra**. За сега не замръзва отвън и не се залепва лед.
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Дедо Попе аз сложих точно такъв термометър, като за външният датчик дупнах дупка в пластмасовата кора на калника и го пъхнах да стърчи навън. Нощем не се вижда освен, ако не светна плафона ма мисля да му сложа някаква лампичка около него и да я вържа с подсветката на таблото.
                              Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                              Citroen C4, 1.4 vti

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Здрейте !!!
                                Това с калника добре, ма дай да видим къде го слагат на тези със такъв датчик, фабрично некой има ли идея ?
                                Аз мисла да хода до моргата и да търса нещо такова ма от друга кола, ако требе да ползвам тялото на стария и така.
                                Нектаре мисла, че ние сме си престъпници по принцип сутринта испреварих една кола и жената вътре пусна волана и се стресна от джипката хахаха
                                е не минах със 100 ма там некъде и тва спортно гърне си реве
                                HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X