Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Значи аз май съм най извратения от всички, дори спрях и на мивка да я водя. Чакам на Божията воля и дъжда.... На магистралата хвръкна камъче и ми пукна предното стъкло. Вече го писах някъде по-горе и знам че трябва да го оправя. Ама ако го оправя после няма да има друго за какво да се хвана. Ще покарам още така....
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Внимавайте момчета,жена и кола не се фалят,че после......!Пу да ги еба в трошките и CR-V-тата му с CR-V-та!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
        На тая тема трябва да и се смени името " Какво не направих И днес по Хондата"
        За темата ...,почти си прав Слави..,но във връзка с климатика..,искам да ти споделя нещо..,пък ти ще кажеш дали съм за майстор..,или.. Такаа.. ,когато реша да включа климатика..,естествено врътвам копчето на макс..,натискам копчето да върти въздуха само вътре в купето..,прозорците затворени.. и.. чакам да се охлади.. Тук е момента да кажа..,че докато вентилатора е на макс...(изминали са вече 10-15 мин.),климатика духа студено..,но не достатъчно..,както казваш ти, но...,след като намаля вентилатора на половина и по-малко..,през духалките започва да духа доста по студен въздух..,и смятам че даже по-добре охлажда купето.., изводите ги оставям на теб.. ! ПП. Също така чакам съвет..,дали не съм и аз за доливане..!
        SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          За доливане си, ама на бира нормално е ако дадеш максимален поток да не усещаш чак толкова студено през духалките, бучни един термемотеър в централната духалка и го погледаи няколко дни как бачка, моя примерно при външна 30 с термометър вътре и обдухване само на горните духалки като копчето на вент. е сложено на средата или по тично сочи 12 часа, на духалките температурата се движи от 9 до 12 градуса. Това е съвсем непрофесионално замерено. А и ако на празен ход си очаквал да духа студено хептен, до колкото знам такова замерване се прави при 2000-2500об на двигателя и така чак на 10 тата минута се мери колко градуса духа през духалките.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Ок!
            SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Смених външен кормилен накрайник-марка 555.Предстой реглаж.
              CR-V 2.0i RVSi 147PS

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Някой карал ли е с гуми 195 80 15 ,че трябва да и взимам летни гуми и видях един ланд ровър с такива.Малко май не изглежда много добре относно ширината ,но дали няма да и е по леко на хондата.И какви гуми ще предложите,някои модерни и на добра цена

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Ходих на реглаж на ходова част. На преден мост- регулиране на сходимост, след смяна на външен накрайник. Другите наклони са наред. На задна дясна гума има отклонение в страничен наклон и малка разлика в сходимоста.Ще прегледам окачването за откриване на причина.
                  CR-V 2.0i RVSi 147PS

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    В този ред на мисли, някой може ли да даде идея как се регулира вертикалата на предницата, че при мен е видимо "разчекната", а отдолу не виждам вариант да се регулира ???

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Първоначално публикуван от PRANGATA Преглед на мнение
                      Някой карал ли е с гуми 195 80 15 ,че трябва да и взимам летни гуми и видях един ланд ровър с такива.Малко май не изглежда много добре относно ширината ,но дали няма да и е по леко на хондата.И какви гуми ще предложите,някои модерни и на добра цена
                      С такива дойде внесена от Италия и по всичко личеше,че там поне два три сезона беше търкаляна с тях,даже в едната имаше и фитил от спукване.Никакъв проблем,аз я карах с тях около 2000 км преди да и сложа оригиналните.Не и е по леко,не гори по-малко-ИЗПИТАНО-ПРОВЕРЕНО!!!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                        С такива дойде внесена от Италия и по всичко личеше,че там поне два три сезона беше търкаляна с тях,даже в едната имаше и фитил от спукване.Никакъв проблем,аз я карах с тях около 2000 км преди да и сложа оригиналните.Не и е по леко,не гори по-малко-ИЗПИТАНО-ПРОВЕРЕНО!!!
                        Здравейте,колеги,на нашите Хонди 1-ва ген има едно пластмасово капаче отстрани на главата.При мен леко просълзява масалце оттам.Не знам за какво служи и защо японецо го е курдисал там,но щом го има.....Въпроса ми е дали ако го намажа със силикон за да спра теча,това по някакъв начин няма да довлече разни неприятности?!(в смисъл да наруши работата на ДВГ или нещо друго)

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Нема се пуашиш, мажи смело.
                          Само не помня, дали може да се извади без да отваряш капака на клапаните.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Как ще го омажеш с силикон бре не те е срам, я вземи се стегни, кои век сме с една отверка леко го зачопляш и вадиш (без да сваляш капака на клапаните щото и да го свалиш то от вътре пак няма как да го избуташ ) та с една отверка тънка го зачопляш и измъкваш, има голяма вероятност да счупиш някое от крачетата дето го защипват вътре щото от времето и температурите са се изпекли и са много чупливи, ама да не ти пука. Та сваляш го сменяш му О-пръстенчето което също се е изпекло на цена от 15 ст може и по евтино, а може и да избереш леко по дебело пръстенче така че ако си счупил някое от крачетата дето го държат после като го натъпчеш с новия пръстен няма мърдане, така е при мен вече три години Що приказки нахортувах за един О-пръстен е бати.
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Първоначално публикуван от mitkows Преглед на мнение
                              Здравейте,колеги,на нашите Хонди 1-ва ген има едно пластмасово капаче отстрани на главата.При мен леко просълзява масалце оттам.Не знам за какво служи и защо японецо го е курдисал там,но щом го има.....Въпроса ми е дали ако го намажа със силикон за да спра теча,това по някакъв начин няма да довлече разни неприятности?!(в смисъл да наруши работата на ДВГ или нещо друго)
                              Бе,па я ли съм тъп или одъртявам,ам не разбирам моя цитат за „ГУМИ”,ко общо има с този пръстен.Краси ти е казал правилно мажи нема проблем.Аз го намазай с червен термо силикон.Писали сме в тема за това.
                              имах и Toyota Rav 4 2006g.
                              Mitsubishi Lancer 2008g.
                              Honda CR-V 1998г.
                              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Тц, никво мазане, само да си посмял. Наи обичам да видя оранжев силикон по мотора някъде направо ми се огъват колената, да не говорим ако това е кола за оглед всичко приключва на момента
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X