Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от angel71 Преглед на мнение
    Все пак фреона от някъде трябва да е изчезнал(ако някой умишленно не го е дръпнал де...)
    Ами аз я купих преди въпросните 6 месеца. Мнението на хората в сервиза беше, че са оставили 100тина грама фреон колко да включва климатика и да кажат, че "Ето виж - има климатик!", но да не се минават да го пълнят нацяло. Та така
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      джамбазите правят такива номера, знаят, че изпуска отнякъде, пълнят го колкото да издържи за проба и като покараш месец-два нищо не остава и започват ядовете я с радиатор, я с компресор и т.н. Това ми го е казвал човека, при когото ходя за профилактика, от автокъщите го посещават често. Провери за течове
      Honda HR-V 4WD D16W1

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Обезателно ще проверя, благодаря
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
          джамбазите правят такива номера, знаят, че изпуска отнякъде, пълнят го колкото да издържи за проба и като покараш месец-два нищо не остава и започват ядовете я с радиатор, я с компресор и т.н. Това ми го е казвал човека, при когото ходя за профилактика, от автокъщите го посещават често. Провери за течове
          Това имах в предвид.На пасата ми се беше спукал радиатора и ....ама дадох 80лв да го напълнят , и след 10-тина дни нямаше студено...Аз мисля да вкарам 200гр с оцветител и да видя ако губи от някъде ...какво ще се прави.
          CRV 1998г 128кс

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Сменени две задни биалетки. Смяната стана със флексата ,че гайките не искаха да се отвият до края.
            CR-V 2.0i RVSi 147PS

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              И аз да се похваля с нещо ново по бричката Сложих и DRL и затъмних джамовете на задните врати и страничните на багажника, че голяма жега. Ходих на диагностика на климатика, бачка супер но му трябва малко фреон тия дни ще я карам да го напълнят.

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Смених си предните накладки - съвсем навреме, отляво бяха останали на има-няма 2мм феродо.
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Ха и аз намерих 15мин.време и смених но задните накладки,които ми ги бяха донесли преди месец за 25лв.,ама чак сега им доиде времето.Набих и малко гресчица, във водачите на сп.апарати,че преди това леко придрънкваха.Проверих и накладките за ръчната спирачка , че ме съмняваха че са разлепени ,но бяха перфектни.
                  / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Аз,днеска и смених тампоните на задната стабилизираща щанга в сервиза на Хонда в Горубляне,за 6 мин по часовник извънредно взет с любезното съдействие на момчетата то сервиза за което искренно им благодаря.Е-е-е искаха да ме глобят 5 лева за досаждане,че се притеснявах ако се скъса болт,че ще ги забави а съм извънреден,ама всичко мина супер.Тампони и труд всичко 35 лв. с фискален бон и ДДС.
                    А-а-а пропуснах и аз да похваля собственика и момчетата от автосервиз "Експрес-2" на Влади.Благодаря-винаги точни и коректни-който иска реглаж сходимост на нашите возила може да разчита-перфектна техника и отношение!Доволен!
                    п.п.Даже и преференциално отношение за съфорумци!
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Повече от 6 месеца не бях пипал нищо ... ама последния месец - смяна предно стъкло, 4 нови гуми, смяна масло в автоматика и преден лагер на колелото.
                      Задните накладки ме чакат в багажника.

                      Ии ... тетака
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Еми така е Краси, като не слизаш от новата кола на жена ти -няма да пипаш!

                        Иначе днес си сложих нови диоди /по-истински, за по 1лв. бр./ на предните габарити ,че един от старите взе да пулсира /ама те бяха обикновенни/.
                        Сега светят много добре-направо като дневни светлини!
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Аз пък взех че смених маслото, много ме кефи тая кола че си го сменям без канал, лягам си от долу, точа си, сменям филтър, чудно Рутинна процедура
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Вчера ни остана малко време и реших с баща ми да сменим задните тампони на носачите.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013235.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5492928Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013236.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5492929
                            Доста бяха скъсани. Учудващо лесно се избиха, уплашиха ли се не знам, но докато видят чука и бяха на земята . Сменихме ги без да сваляме носача.

                            След това дойде ред на стъкломиещото на фаровете. Помпичката не се чуваше да работи. Ако не ви се сваля предната броня както в моя случай се въоръжете с търпение и доста псувни. След като я извадих цяла и здрава се установи, че е блокирала. Разкапсоловах трурбинката от ел. мотора и я смазах в оста където се зацепва турбинката. Проблема не се реши само с това смазване понеже влагата или водата беше влязла доста по навътре и се наложи да разпробия задния край за да мога да смажа втулката в задния край. След смазването и раздвижването започна да работи нормално докога ще видим обаче. Ето и някой друга снимка да ви стане по ясно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013237.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5492930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013241.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5492934Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013240.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5492933Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013239.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5492932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10062013238.jpg
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5492931

                            След монтирането на ГИ крика се търкаляше в багажника и нещо от вътре ме ядеше,че не му е там мястото и му намерих ново местенце при двигателя като при НИВА-та. Трябва да се изработят две шпилки при "Бай стругар" и се навиват на мястото на гайките на десния амортисьор, 2бр. крилчати гайки 8мм и да се направят две дупки на крика. Ето го крайният резултат.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11062013242.jpg
Прегледи:2
Размер:164.0 КБ
ID:5492935Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11062013244.jpg
Прегледи:2
Размер:176.1 КБ
ID:5492937Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11062013243.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5492936

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Браво колега, хубав снимков материал. А големите тампони като ги смени усещаш ли разлика?
                              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Задницата седи една по стегната и имам чувството че друса малко повече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X