Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Kuga 2.0D 150 HP от 2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от FiveFinger Преглед на мнение
    На кола 150к.с висок въртящ момент, недей рискувай с гуми Тигър, Лъв и т.н Те не са за такива коли.
    Виж Ханкук, Нокиан какво имат. Цена качество са добре. Поне 3-4 сезона ще те изкарат.
    Да те попитам, купуваш кола, пък се оплакваш от консумативи? Не го ли помисли преди това?
    Не се оплаквам, просто коментирам цените. Така или иначе ще и купя гуми. Всъщност гумите са 17-ки не 18-ки. На форестъра бях с Нексън и може би и на тази ще и взема такива. Цена качество ми се струват ок, предните издържаха 5 години.

    Коментар


    • #17
      Цените са такива каквито са. Няма значение марката на колата. За твоя и наша безопасност, недей рискувай точно с тях. Успех.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от FiveFinger Преглед на мнение
        Цените са такива каквито са. Няма значение марката на колата. За твоя и наша безопасност, недей рискувай точно с тях. Успех.
        А какво е мнението за Kleber ? Някакви впечатления ? Чета, че са производство на Michelin.

        Коментар


        • #19
          Според мен Ханкук и Нексън са под нивото на Клебер.За бюджетни гуми са много добри.Купих пак такива-Крисалп 3.Старите ми,Крисалп 2 изкараха 6 год.Клебер използват технологии за стари модели на Мишлен.Добри са,ама не са премиум гуми-стават

          Коментар


          • #20
            Взех Ханкоок, живот и здраве след зимата ще кажа и впечатления

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X