Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с имобилайзер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с имобилайзер

    Здравейте колеги.Имам следния проблем преди няколко дни както си карах и джипката(форд маверик,2.4, 95г.) изгасна в движение-нито една от лампите на таблото не светеше.Върнах ключа и се опитах да запаля отбново,но имобилзайзера не светкаше.След отключване и заключване няколко пъти стана и си тръгнах-до снощи лампичката за имобилзайзера кога трябва да се натисне светка,но след натискане на копчето изгасва и до там и след това изобщо не светва,докато не го заключа и отключа,но след това всичко се повтаря.Направи ми впечатление,че лампичката на алармата(заводска) мига много бързо и се чува едно прещракване като на реле някъде горе около нея и след това лампата на имо-то светка,но не иска да даде контакт.Някой може ли да ми каже как да го махна тоя скапаняк ?

  • #2
    От: Проблем с имобилайзер

    имаш ли отделни акумолатори за пищялката и алармата да не са остарели

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с имобилайзер

      Предполагам,че трябва да има,къде да ги търся? Има едно ключе до бушуните,но е за изключване на алармата

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с имобилайзер

        изключи я и виж дали ще прави същия номер ! на моята аларма имах отделен акумолатор за пищялката беше издал багажа откачихме му кабела и нямам проблеми.Извикай някой техник по аларми да я види!

        акумолатора беше отзад във пищялката

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с имобилайзер

          Оравих го вчера,оказа се реле ,което е в кутията на лармата-видях,че не е заводска.Явно с времето се прецакват,напръсках го с контактен спрей ,стегнахго и за сега няма проблем,ама вече и знам къде да го търся Благодаря ти за отзоваването.Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с имобилайзер

            приятни емоции - голям кеф

            Коментар


            • #7
              Колеги имам подобен проблем лампата за чека от дясно на таблото почва да мига и отказва да пали 3/4 пъти извадих ключа и запали а между другото пали и гасне ходих при един майстор оправиго но каза че не знае как и сега пак ми се случва Форда е бензин газ може ли някой да ми даде съвет

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X