Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

    Ами да. Проблема е че откъм ресора можеш да повдигнеш колкото си искаш ама като не можеш да повдигнеш предния мост няма смисъл. Ферозата в това отношение няма много поле за творчество.
    Лично съм достигнал до мнение, че не трябва мнгого да се излиза извън от заводските и параметри (не че не може да се пипне тук там).
    Така или иначе тя си е много проходима в заводски вариант. А с подходящи гуми и съвсем леко тунинг, пък съсвсем. (представям си turtey-я как се хили в момента на последното ми изречение като знам мнението му за Ферозите)
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #62
      От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане


      Добре де, не ти ли харесва да обсъждаме такива щуротии?
      Концепцията аз ако я знаех, щях да ти я кажа. Като начало, понеже все ме човърка се отказах от 31-ци (засега), и реших да се върна към настоящия размер на джанти 8-мици с ЕТ-44.
      Идеята ми горе-долу е, да презапася откъм ходове и височина на калниците, без да режа никъде доколкото е възможно.
      И предницата я мисля и два-три поста нагоре нахвърлях някои идеи, премисляйки критичните моменти.
      Втория вариант е , че ми харесва да си блъскам главата с такива неща и се радвам, да чуя различните гледни точки по въпроса.
      Това е общо взето.
      Освен това, всичко трябва да стане със "сиромашки" туних и без да си давам зор, тъй като нямам време постоянно да се занимавам с нея.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #63
        От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

        Ми сложи й цял мост отпред и си ти
        За капак е по-лесно от вдигане на настоящото о(т)качване
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ми сложи й цял мост отпред и си ти
          За капак е по-лесно от вдигане на настоящото о(т)качване
          По-лесно - друг път. Нали за да стане както трябва ще трябва да го преправяш 5 пъти. Иначе при скорост от 50 нагоре ще си е направо приключение. И то ще стане, ако имаш и усет, освен техническата грамотност.

          Нали още на по-предния събор имаше една витара с УАЗ-ови мостове. Огромни ходове, ама дочух че на собственика никак не му е било приятно пътуването 400 и кусур километра с това. То за можене - всичко може. Въпрос на пипе, свободно време, и пари.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ми сложи й цял мост отпред и си ти
            За капак е по-лесно от вдигане на настоящото о(т)качване
            От какво ще стане? Имаш ли идея?
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #66
              От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

              Търтьо си немА работа,гледай са кво става!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #67
                От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                А ми честно казано каквото и да направиш все ще ти се кефя за ентусиазма.
                Режи смело слагай големи гуми. Ако си я прежалил к'вото и да напрвиш се ще е полезно за всички Ферозаджии. Какво може да стане и какво нЕма да стане.
                От една страна ми се иска да те подкрепя в каквито и да е експерименти, от друга искаш мнение, пък мойто все назад ще те тегли.
                За гумите 31 ци. На предела са, че и извън него. Особенно ако са с по агресивна шарка трошат преднив диф като от гипс. Това не от собствн опит а от опита на патилите от форума.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #68
                  От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                  Ми взимаш един заден диф, режеш му ръкавите, наместваш го както ти трябва, правиш нови ръкави, насаждаш свери, фланци и квото трябва там накрая, правиш нови полуоски, и си ти. Няма да се троши от 31ци. Не и с тоя мотор. Ама и в гората няма да може да ги търкаля на баир.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                    Жоро, днеска си мислех да те питам, с колко удължи гредите на рамата напред за лебедката.
                    Не че ще слагам скоро, но мисля като разхвърлям, да "подготвя терена".
                    Твойта колко либри е?
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                      Сашко, взимаш от голямата фероза - койота 70 и си ти.
                      Спарки, аз съм моето дето е заводско повече от 90 не вдигам, ти с правено за в гората
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ми сложи й цял мост отпред и си ти
                        За капак е по-лесно от вдигане на настоящото о(т)качване
                        Това между другото сим си го мислил, че и до някъде конструирал в милите си.
                        Става. И то супер, ама вече няма да е Фероза. Пък и парите.... времето... по-добре и по евтино да си купи един Патрол и да му имплантира купенцето на Фероза върху него.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • #72
                          От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Жоро, днеска си мислех да те питам, с колко удължи гредите на рамата напред за лебедката.
                          Не че ще слагам скоро, но мисля като разхвърлям, да "подготвя терена".
                          Твойта колко либри е?
                          Няма смисъл да се удължават. Реже се гредичката на купето долу под/пред радиатора и се замества с друга по-нагоре, 2 винкела се слагат от двете страни на стойката, и си ти.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            по-добре и по евтино да си купи един Патрол и да му имплантира купенцето на Фероза върху него.
                            Сяааа, подробности.
                            Иначе да, това е разумния подход.
                            И после кви неща се правят с Патрула, като знам как го хапе щъркела ))))
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #74
                              От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Ми взимаш един заден диф, режеш му ръкавите, наместваш го както ти трябва, правиш нови ръкави, насаждаш свери, фланци и квото трябва там накрая, правиш нови полуоски, и си ти. Няма да се троши от 31ци. Не и с тоя мотор. Ама и в гората няма да може да ги търкаля на баир.
                              Много голяма играчка е. Ще остана с 235-ците. С тях се чувства (що годе) добре.

                              ПП: Ето за такава тема говорех!
                              Ама, дано има и други луди глави да се включат с щури идеи, та да е още по-интересно.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Доработки на Feroza - идеи и обсъждане

                                Ееееех...
                                Мислил съм и за един ГъРъ, ама ще ми станат две горските жипки.
                                Трябва да ставам с един час по-рано, за да пътувам всеки ден до София за работа, а и ще работя само за нафетата.
                                Що, на 70-ката какво и е?
                                Верно ли става преден мост от нея?
                                А от Роки?
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X