Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Счупена резонаторна кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Счупена резонаторна кутия

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Преди всичко, моно-АГУ не е пълна гаранция срещу кихане. Работи като обикновена и голяма част от въздушния път всъщност е пълна с горивна смес, което е и предпоставката за взрив.
    Мерси...това ми е достатъчно...отиваме на.. "..не съм толкова богат ,че да си позволя по-евтини неща.."
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #17
      До: Счупена резонаторна кутия

      Първоначално публикуван от Delcho Преглед на мнение
      Tara, това което описваш ми звучи странно. Карам 10г. Пасат пълен инж. с обикновена газова и нищо не ми се е случило. Е, газовата е монтирана къдърно в добър сервиз и си има клапа за обратния огън. Клапата се е задействала няколко пъти и нямам нищо потрошено. Преди години, когато монтирах моята ГУ инжекционните ГУ тъкмо се бяха появили, а коли пълна инж. на газ имаше от години. Струва ми се, че в твоя случай причината е нещо друго, а не обикновената газова на кола пълен инж.
      Съгласен с теб защото явно си късметлия но не винаги е така. И аз поради разликата в цените на АГУ моноинж. и АГУ пълна инж. въпреки отказа на два смея да твърдя много добри АГУ сервиза, да ми дадат гаранционен срок при монтаж АГУ моноинж. се бях спрял на последната заради цената естествено и само беше случката с волвото на моя приятел ме накара да разбера защо аджеба не ми дават гаранция, въпреки че собствениците и на двата сервиза ми са добри познати и на няколко пъти ми обясняваха рисковете. Да знаеш, че никак не ми беше приятно да преглътна два пъти и кусур по-високата цена на газовия инж. но не съжалявам - работи перфектно - разход на газ 10/100 през зимата при смесено каране вкл. 4х4 /ползвам го основно за лов/ през лятото е около 8,5/100.

      Коментар


      • #18
        До: Счупена резонаторна кутия

        За 2 години и около 45 000км. на газ, Ферозата ми е "гърмяла" точно 2 пъти. И в двата случая монтираната "кихалка" си свърши работата безупречно. Впрочем в сервиза си ми дадоха гаранция за уредбата без всякакви уговорки.

        Коментар


        • #19
          До: Счупена резонаторна кутия

          Дистрибуторите на Ловато във В.Търново си монтират всичко по книга и с кихалки и си дават пълна гаранция.
          Моята я монтираха там ?.12 2009г.
          Доволен съм и от майстора и от цената 440.00лв.комплект Ловато Италия 100%.

          Коментар


          • #20
            До: Счупена резонаторна кутия

            Даааа,те сумати таксита в София,10-тина години си карат колите(Деу Нексия,Есперо,Ланос,Матиз,Опел Вектра,Астра,Хюндай Лантра и др.) пълна инжекция с обикновенни газови .
            И моята талига е пълна инжекция и е с обикновенна ГУ,по едно време,взе да гърми,да ми напомни,че кабелите трябваше,да ги сменя преди 7-8 хиляди.
            Дали да е обикновенна газова или ГИ,си зависи от особенностите на конкретния ДВГ (пластмасови колектори,чувствителен дебитомер и др.)
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X