Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заден диф на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Заден диф на Фероза

    Не е точно така колега но неискам да споря,в Русе има един "дядо" който си има пещи и какви ли не машини за ресьори,доволен съм дадох му 80.00лв миналия май.2009.
    Карам само офроуд и за риба, гора драки кал сняг и кво ли не, как ти се вижда:
    Мисълта ми е че когато се правят от човек който е наясно с технологията на ресьорите ? ..... няма проблем .
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Заден диф на Фероза

      Първоначално публикуван от hobos Преглед на мнение
      Не е точно така колега но неискам да споря,в Русе има един "дядо" който си има пещи и какви ли не машини за ресьори,доволен съм дадох му 80.00лв миналия май.2009.
      Карам само офроуд и за риба, гора драки кал сняг и кво ли не, как ти се вижда:
      Мисълта ми е че когато се правят от човек който е наясно с технологията на ресьорите ? ..... няма проблем .
      Така, така, и аз така мисля
      Тези джанти съм ги виждала някъде Не се сещам сега, но нейде из форума май. Ъм на снимката шпренгнати ли са вече ресорите или така ми се струва? Друго променяно какво има? Айде де с ченгел ли да ти вадим думите

      Коментар


      • #18
        До: Заден диф на Фероза

        Няма да ги шпренгвам,ще слагам други.Като съм готов ще го снимам.
        Утре ще играе флекса на шофьорската седалка,че нещо ми малее мястото.Защо ли...? Намислил съм и шнорхел,ама като го почна-в другата тема.Днес изхвърлих задните амове, бяха сложени газови,с ходове като за предни-ужас.Сложих маслени-каква возия извади тая жипка !!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #19
          До: Заден диф на Фероза

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Няма да ги шпренгвам,ще слагам други.Като съм готов ще го снимам.
          Утре ще играе флекса на шофьорската седалка,че нещо ми малее мястото.Защо ли...? Намислил съм и шнорхел,ама като го почна-в другата тема.Днес изхвърлих задните амове, бяха сложени газови,с ходове като за предни-ужас.Сложих маслени-каква возия извади тая жипка !!!
          Абе , ти сложи от тия нашите от Милнър дето са хеви дюти , па ще си говорим пак за возия
          Вместо по 6мм ,листовете са дебели по 9мм...Смятай...
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #20
            До: Заден диф на Фероза

            Аз затова ще и се порадвам още 2-3 дена с тия обърнатите ресьори,че после влизам в бокса,и до там с "мекото".
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #21
              До: Заден диф на Фероза

              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
              Така, така, и аз така мисля
              Тези джанти съм ги виждала някъде Не се сещам сега, но нейде из форума май. Ъм на снимката шпренгнати ли са вече ресорите или така ми се струва? Друго променяно какво има? Айде де с ченгел ли да ти вадим думите

              М. ресьорите са шпрегнати 5см. а амовете са качени с 3см. нагоре направих нови стойки и ги заварих за моста така получих 7см. лифт .Отпред съм навил торсионите. Ако те интересува нещо друго питай на лс.дори,нема проблем.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X