Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заден диф на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заден диф на Фероза

    Здравейте! Харесал съм една Фероза,но се оказа че задният диф вие.
    Някой правил ли е ремонт на такъв,за да се ориентирам с цифри.
    Знам че може да са няколко неща за смяна,но нямам представа от цените . Предполагам че може да има писано по въпроса,но изчетох сума ти теми,но не видях. До утре трябва да съм наясно,затова ви занимавам с такива въпроси! Благодаря предварително!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

  • #2
    До: Заден диф на Фероза

    Задния диф на фероза е много дуракоустойчив и е голямо изкуство да го строшиш.Не е лошо да се провери маслото и да се долее и пак да се ослушаш.Отделно не е лошо да видиш какъв вид е -обикновен или самоблокиращ.А пък накрая кусура пак е в диф-а не се притеснявай...във форума има доста Ферози на части.Успех.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      До: Заден диф на Фероза

      LSD e дифа,даже работи!! И масло има,явно ще опреме до смяна.Но дори и вт.употреба да сложа,искам да знам за какви пари става въпрос,ориентировачно!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        До: Заден диф на Фероза

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=79722
        Може да се попита и в обявите.
        Успех и чакаме резултат!

        Коментар


        • #5
          До: Заден диф на Фероза

          Благодаря! Утре ще информирам-имам ли Фероза,нямам ли.
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            До: Заден диф на Фероза

            Не е нужно да пълня форума с нови теми,така че тук-
            ИМАМ СИ ФЕРОЗА!!!! И нямам повече въпроси-толкова нещо изчетох тук,че имам чувството че и знам и кътните зъби . Ама да се похваля-взех я от колега от форума,става въпрос за тази-









            Извинявам се на модераторите за така поставените снимки,ама аз така си знам! Ако трябва-и заглавието....?
            Предстоят ми малко заигравки-ресьори,задни амове,лепене на радиатор,ама все бебешки болести!!!


            п.п И да ме поканите на следващата разходка!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              До: Заден диф на Фероза

              Честито!
              И щом Сте разбрали всичко ще помагате.

              Коментар


              • #8
                До: Заден диф на Фероза

                Честито Крумчо
                Много незабравими моменти с нея

                Коментар


                • #9
                  До: Заден диф на Фероза

                  А , честито!!! Добре дошъл в отбора!!!
                  Много да те слуша Ферозата и безаварийни!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Заден диф на Фероза

                    А честита да ти е Ферозката Май трябва да ти се преименува темата Доста е клекнала - ресорчета, ама ти си си писал, че ще ги правиш. Пиши подробно какво правиш и ако имаш нужда от нещо питай...
                    Ммммм ако решиш да си правиш броня, се обади да те пратя при правилният човек Ама до там да стигнеш.

                    Поздрави,
                    М.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Заден диф на Фероза

                      Благодаря за пожеланията! Вече се работи по въпроса с повдигането-хванал съм големият флекс ! А за бронята-като стигна до нея,ще питам.
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #12
                        До: Заден диф на Фероза

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Не е нужно да пълня форума с нови теми,така че тук-
                        ИМАМ СИ ФЕРОЗА!!!! И нямам повече въпроси-толкова нещо изчетох тук,че имам чувството че и знам и кътните зъби . Ама да се похваля-взех я от колега от форума,става въпрос за тази-









                        Извинявам се на модераторите за така поставените снимки,ама аз така си знам! Ако трябва-и заглавието....?
                        Предстоят ми малко заигравки-ресьори,задни амове,лепене на радиатор,ама все бебешки болести!!!


                        п.п И да ме поканите на следващата разходка!
                        Честито !Очень оригинална Фероза.Обърни внимание още и на предната броня и зацепването на дясната предна чистачка-стои малко нагоре.
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Заден диф на Фероза

                          Честито и от мен.С най добри пожелания.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Заден диф на Фероза

                            честито колега.добра е.но непипаи ресорите защото след седмица са пак сьщите.по добре направи по дьлги обеци сас 5см. и работата заспива.всички които ги шпренгваха и карат по гората вече ги свалят всяка седмица и сменяват листа.чупятсе постоянно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Заден диф на Фероза

                              Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                              честито колега.добра е.но непипаи ресорите защото след седмица са пак сьщите.по добре направи по дьлги обеци сас 5см. и работата заспива.всички които ги шпренгваха и карат по гората вече ги свалят всяка седмица и сменяват листа.чупятсе постоянно.

                              Така е шпренгването не издържа дълго, скоро увисва задницата. На моята Фероза ги бях наковал с големия чук и не омекваха, но най-добре нови.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X