Обява

Свий
Няма добавени обяви.

загряване и климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • загряване и климатик

    Някой ако знае къде е релето за включване на перката за климатика на ферозата–спортрак 98 г. е англичанка.През лятото перката не съм я виждал никога да се върти при пуснат климатик , само когато сутрин я запаля и виското я увлича.Климатика си работи и мисля че или е изгоряло релето или мотора на перката.Мисля си и дали ще влиае на охлаждането като има друг радиатор пред основния и дали ако включвам перката принудително ще помага,защото при каране на 1–ва продължително в гората температурата минава средата при спряно парно.Сменани са термостат,виско и почистени радиаторите външно.

  • #2
    Мисля че е някъде около акомулатора.Тръгваш по жицата от перката и стигш до него,не е много далеко.Моита също е с климатик наи ми е интересно,че боклуците се сабират между двата радиатора.Как влиза там дори шума и клечки не ми е ясно?

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от jiko64 Преглед на мнение
      Мисля че е някъде около акомулатора.Тръгваш по жицата от перката и стигш до него,не е много далеко.Моита също е с климатик наи ми е интересно,че боклуците се сабират между двата радиатора.Как влиза там дори шума и клечки не ми е ясно?
      Как е със температурата при тебе минава ли средата и върти ли се външната перка при пуснат климатик

      Коментар


      • #4
        След шомполиране(механично почистване)на радиатора няма проблем с загряването,никога не е стигала до средата.Перката на климатика си включва само когато работи.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X