Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Terios - съдействие!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Покупка на Terios - съдействие!?

    Така, както съм го написал, май не се разбира мн. добре. Проблемът не е в климатика, все пак има Ferozi с климатик, такива ги заглеждах аз. Ама гаджето "скача", `щото Feroza-та е, цитирам: "...грозна, а Terios-чето... червено!!!" Имаше и едно лилаво, още по-хубаво, направо прелест, ама се продаде мн. бързо. Абе к`во толкова ви обяснявам, нали и вие си имате жени!?!
    088/при нужда от помощ, или компания за бира/7908759

    Коментар


    • #17
      До: Покупка на Terios - съдействие!?

      Първоначално публикуван от The Namesake Преглед на мнение
      Така, както съм го написал, май не се разбира мн. добре. Проблемът не е в климатика, все пак има Ferozi с климатик, такива ги заглеждах аз. Ама гаджето "скача", `щото Feroza-та е, цитирам: "...грозна, а Terios-чето... червено!!!" Имаше и едно лилаво, още по-хубаво, направо прелест, ама се продаде мн. бързо. Абе к`во толкова ви обяснявам, нали и вие си имате жени!?!
      Ахаххахахха добре е че аз си нямам жена, че тогава значи съвсем съм го закъсала А ти що слушаш жената к'ва кола да си купиш???
      Аз съм жена и карам "грозна" фероза и съм доста .....пристрастена към нея. Я аз млъквам

      Успех с Фронтерата - да качиш снимки и линк като се похвалиш във форума на Опелите

      Коментар


      • #18
        До: Покупка на Terios - съдействие!?

        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
        Ахаххахахха добре е че аз си нямам жена, че тогава значи съвсем съм го закъсала А ти що слушаш жената к'ва кола да си купиш???
        Аз съм жена и карам "грозна" фероза и съм доста .....пристрастена към нея. Я аз млъквам

        Успех с Фронтерата - да качиш снимки и линк като се похвалиш във форума на Опелите
        Не я слушам (много), иначе сега щях да карам Mazda 121 с мек таван, много хубава - зелено-синя! МЕТАЛИК!!! Едва я "отскубнах" (гаджето)! Така че, на фона на това, успехът с Frontera-та вече е факт - имам я. От тук нататък каквото и да стане, все ще се оправи!
        Надявам се, че не засягам никого, в случай, че и други жени четът написаното тук. Всичко е написано в името на доброто настроение на съфорумците, без лоши чувства!
        088/при нужда от помощ, или компания за бира/7908759

        Коментар


        • #19
          До: Покупка на Terios - съдействие!?

          Еми честито и от мен!!! Аз тръгнах за Тойота-ранър4 или Митсубиши-паджеро, дизели от Швейцария,но като не намерих се натъкнах на Дайхатсо-териос 99г., еми викам си ,пак на жената късмета. А за мен си взех една баничарка дизел Пежо-партнер за работа, та сега си карам Супер-Тенерето по Пирин и Рила. Тествах джипчето до х.Чакалица и трябва да ви кажа,че за моите възможности а те са скромни,много съм доволен,даже възхитен от качествата му на този етап. Приятелю,много безаварийни километри и приключения

          Коментар


          • #20
            До: Покупка на Terios - съдействие!?

            За съжаление, сделката не се финализира. Ситуацията беше следната: Видях Frontera-та, пробвах я, харесах я (даже много я харесах, и като кола, и като цена!) и оставих капаро на човека (търговец на коли), който се оказа напълно коректен, държа да подчертая, за да се свърже със собственика по регистрация и да подготвят документите, т.е. да извадят нов голям талон, защото оригиналния бил загубен. И се започна едно преследване на въпросния собственик - то не бяха погребения, то не беше предизборна ангажираност, то не бяха какви ли не "ангажименти". Накрая разровихме нещата и се оказа, че Frontera-та е без талон, защото всъщност е заложена в заложна къща, а от там пък дори са предявили претенции и я издирват... След три седмици очакване си прибрах капарото и сега отново търся. Това е третия Opel Frontera Sport 2,0 с който почти се сдобивам и после по някаква причина нещата се провалят. Нещо не ми върви с този модел. Сега съм харесал един Land Rover Discovery 200 tdi и май ще ходя на оглед. Ще пиша като има резултат.
            088/при нужда от помощ, или компания за бира/7908759

            Коментар


            • #21
              До: Покупка на Terios - съдействие!?

              Знам, че се получи доста "off topic" ама като съм започнал, поне да довърша... Окончателен вариант - Land Rover Discovery 200 tdi с климатик, хубави гуми и разни глезотии. Платен, със сключен договор за покупко-продажба, в сряда ще го прехвърлям в КАТ. Не мислех да взимам толкова голяма кола, но цената ме изкуши и след първите 250 км. смесено каране май не съжалявам! Това беше, от тук нататък подробно ще пиша в подфорума на Land Rover-ите. Благодаря на всички, които проявиха интерес!
              088/при нужда от помощ, или компания за бира/7908759

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X