Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих джип без мъжът ми да присъства на продажбата. Сега имам въпроси.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Купих джип без мъжът ми да присъства на продажбата. Сега имам въпроси.

    Задни седалки стават и от витара, без преправяне А за ЦО-то, колегате прав, ламарина 1мм и без да се шие много, че усуква и прибира не както трябва

    Коментар


    • #62
      До: Купих джип без мъжът ми да присъства на продажбата. Сега имам въпроси.

      Привет!Тези дни се оказа,че вече съм "младши" във форума..Много добре защото...сега ще чета и съобщения!Понеже измина почти година от регистрацията ми тук,и понеже препрочитайки цялата тема виждам във всички Вас позитивност и дружелюбност,бих искала да Ви запитам следното:На пролет като се затопли и палят на всички Ферозките, ще Ви хареса ли да дойдете в село Чавдар за да запалим скарата и препечем пържолките?!Има местност Света Петка"-горска местност:със навес и барбекю,с малко манастирче и ...предлагам да отредим една събота или неделя за малко разтоварване от ежедневието.Надявам се да подкрепите идеята и да се срещнем реално!
      /Пламен,ме отряза с идеята за задните седалки...каза НЕ!...,а относно возилата, думата му е закон за мен..не оспорвам решенията му/

      Коментар


      • #63
        До: Купих джип без мъжът ми да присъства на продажбата. Сега имам въпроси.

        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
        Задни седалки стават и от витара, без преправяне А за ЦО-то, колегате прав, ламарина 1мм и без да се шие много, че усуква и прибира не както трябва
        Облегалката става ,но седалката трябва леко да се свие по един или друг начин.Аз на моята и сложих от Сайдкик с леко ремонтче за половин час.При ферозата пречат задните подкалници.Разстоянието между тях е 90 см,а седалката на Сайдкика беше 120 и пречеше.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #64
          До: Купих джип без мъжът ми да присъства на продажбата. Сега имам въпроси.

          http://bojo.hopto.org/Auto/Japan/Daihatsu/

          Тук има много информация.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X